App Store Google Play

Борис Філатов провів нараду з представниками ЗМІ області

04.03.2014 17:33
Борис Філатов провів нараду з представниками ЗМІ області

4 березня заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Борис Філатов провів нараду з представниками ЗМІ регіону.

 

В ході наради він окреслив певні вектори роботи представників медійного простору Дніпропетровської області та ознайомив присутніх з кадровими змінами у структурі керівництва ОДА.

 

Борис Філатов зазначив зокрема, що основними завданнями, що постали перед новим керівництвом області є стабілізація економічної та політичної ситуації, нейтралізація сепаратистських настроїв і проведення чесних та прозорих виборів.  Також особлива увага буде приділятися припиненню корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування. Вже сьогодні Борис Філатов висунув ініціативу щодо відмови посадовими особами від службового транспорту.

 

Наступним пунктом є проведення розслідування щодо насильницьких дій, спрямованих на активістів Майдану. Зараз задійснюються усі можливі ресурси для надання максимальної допомоги постраждалим активістам і представникам ЗМІ. Дніпропетровські санаторії готові приймати постраждалих у Києві активістів з метою реабілітації та оздоровлення.  Крім того, зазначимо, що голова облдержадміністрації Ігор Коломойський ініціював проведення програми по підтримці мешканців Автономної республіки Крим, які зазнали тиску. Дана програма передбачає можливість переїзду жителів Криму до Дніпропетровської області, з подальшим їх розселенням та працевлаштуванням.

 

Борис Філатов закликав представників засобів масової інформації до консолідації зусиль із формування якісно нового медіапростору, головними вимогами до якого стануть об’єктивність, неупередженість у висвітленні подій у регіоні та якість подання інформації. Першим кроком до цього стане переформатування Дніпропетровського державного телеканалу (ДОДТРК) у Громадське телебачення.

 

Заступник голови ОДА також запросив усіх небайдужих мешканців міста на мітинг за мир в Україні та на підтримку збереження її територіальної цілісності, що відбудеться о 14:00 під облдержадміністрацією.

 

Також до 9 березня (День народження Т.Г. Шевченко) ініційовано проведення Днів Державного прапору.

 

Що стосується кадрових змін, заступник голови ОДА Борис Філатов оголосив про звільнення з посади «головного лікаря» Дніпропетровської області Валентину Гінзбург.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...