App Store Google Play

Борис Філатов провів нараду з представниками ЗМІ області

04.03.2014 17:33
Борис Філатов провів нараду з представниками ЗМІ області

4 березня заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Борис Філатов провів нараду з представниками ЗМІ регіону.

 

В ході наради він окреслив певні вектори роботи представників медійного простору Дніпропетровської області та ознайомив присутніх з кадровими змінами у структурі керівництва ОДА.

 

Борис Філатов зазначив зокрема, що основними завданнями, що постали перед новим керівництвом області є стабілізація економічної та політичної ситуації, нейтралізація сепаратистських настроїв і проведення чесних та прозорих виборів.  Також особлива увага буде приділятися припиненню корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування. Вже сьогодні Борис Філатов висунув ініціативу щодо відмови посадовими особами від службового транспорту.

 

Наступним пунктом є проведення розслідування щодо насильницьких дій, спрямованих на активістів Майдану. Зараз задійснюються усі можливі ресурси для надання максимальної допомоги постраждалим активістам і представникам ЗМІ. Дніпропетровські санаторії готові приймати постраждалих у Києві активістів з метою реабілітації та оздоровлення.  Крім того, зазначимо, що голова облдержадміністрації Ігор Коломойський ініціював проведення програми по підтримці мешканців Автономної республіки Крим, які зазнали тиску. Дана програма передбачає можливість переїзду жителів Криму до Дніпропетровської області, з подальшим їх розселенням та працевлаштуванням.

 

Борис Філатов закликав представників засобів масової інформації до консолідації зусиль із формування якісно нового медіапростору, головними вимогами до якого стануть об’єктивність, неупередженість у висвітленні подій у регіоні та якість подання інформації. Першим кроком до цього стане переформатування Дніпропетровського державного телеканалу (ДОДТРК) у Громадське телебачення.

 

Заступник голови ОДА також запросив усіх небайдужих мешканців міста на мітинг за мир в Україні та на підтримку збереження її територіальної цілісності, що відбудеться о 14:00 під облдержадміністрацією.

 

Також до 9 березня (День народження Т.Г. Шевченко) ініційовано проведення Днів Державного прапору.

 

Що стосується кадрових змін, заступник голови ОДА Борис Філатов оголосив про звільнення з посади «головного лікаря» Дніпропетровської області Валентину Гінзбург.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...