App Store Google Play

Янукович-молодший заплутався в Конституції, йому ввижаються кіднепери

03.03.2014 18:52
Янукович-молодший заплутався в Конституції, йому ввижаються кіднепери

Син відстороненого президента Януковича, депутат Віктор Янукович-молодший вважає, що парламент нелегітимний, працює " під тиском", а влада "не гребує кіднепінга".

Про це він написав у своєму Facebook.

Ми цитуємо його слова без змін:

"Відбулася елементарна інтервенція України іншими державами руками профашистських спеціально навчених радикально налаштованих об'єднань за принципом: чим гірше - тим краще!"

"І їхні методи - достатньо різноманітні: складання чорних списків рідних, близьких, ділових партнерів і просто тих, хто іноді був поруч, не маючи до політики й моєї діяльності взагалі ніякого відношення, фізичне усунення опонентів, розбійні напади, збройні грабежі й т.п", - написав він.

"Верховна Рада працює в нелегітимному полі, у порушення як нової, так і старої Конституції України, абсолютно не займаючись економікою країни протягом останнього часу. Звичайно, головним завданням є скасування мовного закону й термінове перейменування вулиць!" - обурився він

Янукович-молодший впевнений, що на "вулицях міст України йде неконтрольований процес мародерства, адміністративні будинки захоплені повстанцями, масово руйнуються пам'ятники історії, культури й архітектури, силові структури практично відсторонені від виконання своїх прямих обов'язків".

"У країні сформований уряд самозванців, проголошених бойовиками", - впевнений він.

"І в якій демократичній державі Ви ще бачили, що в руках однієї людини - спікера ВР України сконцентровано кілька галузей влади?" - обурився син Януковича, який є депутатом.

Як відомо, стаття 112 Конституції передбачає, що у випадку дострокового припинення повноважень президента, виконання обов'язків президента покладаєся на спікера ВР.

Між тим Янукович -молоший впевнений, що "усі голосування парламенту проходять під найжорстокішим тиском і погрозами, фактично під дулом автоматів". "Поплічники нової, так званої, влади не гребують навіть кіднепінгом", - сказав він.

"Іде насильницьке нав'язування інших культурних цінностей і віросповідання, з метою одержання тотального контролю над державою й людьми, практично - для їхнього поневолення. Усім відомі технології зомбування, лякання не тільки народних депутатів, але й державних службовців, ЗМІ, звичайних громадян - усіх інакомислячих, не гребуючи застосовувати вогнепальну й холодну зброю", - написав він.

При цьому він написав, що "його ставлення до Батьківщини ніколи не було двоїстим. Я завжди абсолютно щиро переживав за благополуччя й розвиток України й донині - не зрадив своїм ідеалам!"

При цьому Янукович ні слова не написав, де він перебуває. Крім того, він не реєструвався у ВР із 6 лютого 2014 року.

УП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...