App Store Google Play

Янукович-молодший заплутався в Конституції, йому ввижаються кіднепери

03.03.2014 18:52
Янукович-молодший заплутався в Конституції, йому ввижаються кіднепери

Син відстороненого президента Януковича, депутат Віктор Янукович-молодший вважає, що парламент нелегітимний, працює " під тиском", а влада "не гребує кіднепінга".

Про це він написав у своєму Facebook.

Ми цитуємо його слова без змін:

"Відбулася елементарна інтервенція України іншими державами руками профашистських спеціально навчених радикально налаштованих об'єднань за принципом: чим гірше - тим краще!"

"І їхні методи - достатньо різноманітні: складання чорних списків рідних, близьких, ділових партнерів і просто тих, хто іноді був поруч, не маючи до політики й моєї діяльності взагалі ніякого відношення, фізичне усунення опонентів, розбійні напади, збройні грабежі й т.п", - написав він.

"Верховна Рада працює в нелегітимному полі, у порушення як нової, так і старої Конституції України, абсолютно не займаючись економікою країни протягом останнього часу. Звичайно, головним завданням є скасування мовного закону й термінове перейменування вулиць!" - обурився він

Янукович-молодший впевнений, що на "вулицях міст України йде неконтрольований процес мародерства, адміністративні будинки захоплені повстанцями, масово руйнуються пам'ятники історії, культури й архітектури, силові структури практично відсторонені від виконання своїх прямих обов'язків".

"У країні сформований уряд самозванців, проголошених бойовиками", - впевнений він.

"І в якій демократичній державі Ви ще бачили, що в руках однієї людини - спікера ВР України сконцентровано кілька галузей влади?" - обурився син Януковича, який є депутатом.

Як відомо, стаття 112 Конституції передбачає, що у випадку дострокового припинення повноважень президента, виконання обов'язків президента покладаєся на спікера ВР.

Між тим Янукович -молоший впевнений, що "усі голосування парламенту проходять під найжорстокішим тиском і погрозами, фактично під дулом автоматів". "Поплічники нової, так званої, влади не гребують навіть кіднепінгом", - сказав він.

"Іде насильницьке нав'язування інших культурних цінностей і віросповідання, з метою одержання тотального контролю над державою й людьми, практично - для їхнього поневолення. Усім відомі технології зомбування, лякання не тільки народних депутатів, але й державних службовців, ЗМІ, звичайних громадян - усіх інакомислячих, не гребуючи застосовувати вогнепальну й холодну зброю", - написав він.

При цьому він написав, що "його ставлення до Батьківщини ніколи не було двоїстим. Я завжди абсолютно щиро переживав за благополуччя й розвиток України й донині - не зрадив своїм ідеалам!"

При цьому Янукович ні слова не написав, де він перебуває. Крім того, він не реєструвався у ВР із 6 лютого 2014 року.

УП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...