App Store Google Play

Сотні дніпрян захотіли йти у військо на війну з Росією

03.03.2014 09:21
Сотні дніпрян захотіли йти у військо на війну з Росією

Справжній порив патріотизму продемонстрували мешканці Дніпропетровська. У неділю 2 березня близько 200 чоловіків у супроводі родичів прийшли до Дніпропетровського обласного військового комісаріату, аби піти на службу добровольцями і захищати державу зі зброєю в руках.

 

Багато з людей, які прийшли мали з собою змінні речі й сухий пайок, тобто готові були вже не повертатися додому, а йти у військову частину.

 

Це показовий факт для міста, де ще місяць тому подібну кількість людей важко було зібрати на мітинг Євромайдану. Таким чином з’ясувалося, що ідея патріотизму і захисту держави об’єднує дніпрян набагато більше ніж будь-які політичні вимоги.

 

Мілітаристські пориви мешканців Дніпропетровська дещо охолодив заступник військового комісара. Він заявив, що на даний момент призов стосується лише військовозобов’язаних призовного віку – до 27 років – які вже проходили службу в лавах Збройних Сил.

 

Таких серед прибулих виявилося лише 14 – вони приступлять до «військової перепідготовки» у місцевих частинах сухопутних та десантних військ вже сьогодні.

Решті добровольців порадили готуватися вдома, поліпшуючи фізичну форму та допомагати із забезпеченням життєдіяльності міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...