App Store Google Play

Сотні дніпрян захотіли йти у військо на війну з Росією

03.03.2014 09:21
Сотні дніпрян захотіли йти у військо на війну з Росією

Справжній порив патріотизму продемонстрували мешканці Дніпропетровська. У неділю 2 березня близько 200 чоловіків у супроводі родичів прийшли до Дніпропетровського обласного військового комісаріату, аби піти на службу добровольцями і захищати державу зі зброєю в руках.

 

Багато з людей, які прийшли мали з собою змінні речі й сухий пайок, тобто готові були вже не повертатися додому, а йти у військову частину.

 

Це показовий факт для міста, де ще місяць тому подібну кількість людей важко було зібрати на мітинг Євромайдану. Таким чином з’ясувалося, що ідея патріотизму і захисту держави об’єднує дніпрян набагато більше ніж будь-які політичні вимоги.

 

Мілітаристські пориви мешканців Дніпропетровська дещо охолодив заступник військового комісара. Він заявив, що на даний момент призов стосується лише військовозобов’язаних призовного віку – до 27 років – які вже проходили службу в лавах Збройних Сил.

 

Таких серед прибулих виявилося лише 14 – вони приступлять до «військової перепідготовки» у місцевих частинах сухопутних та десантних військ вже сьогодні.

Решті добровольців порадили готуватися вдома, поліпшуючи фізичну форму та допомагати із забезпеченням життєдіяльності міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...