App Store Google Play

Штаб національного захисту: ніхто з Удодом жодних центрів не створював

03.03.2014 19:18
Штаб національного захисту: ніхто з Удодом жодних центрів не створював

Штаб національного захисту Дніпропетровської області вважає за необхідне зреагувати на заяви голови облради Євгена Удода, зроблені ним на прес-конференції 2 березня та на його сторінці у мережі Фейсбук, про створення ним «єдиного координаційного центру», до якого буцімто увійшли усі політичні сили Дніпропетровщини.

 

Як заявив за дорученням Координаційної ради Штабу керівник Штабу національного захисту Андрій Денисенко, ця інформація не відповідає дійсності.

У його заяві відзначається, що Правий сектор, УДАР, Батьківщина, Свобода, координаційна рада Євромайдану, Самооборона, Сестринська сотня та інші середовища місцевого Майдану не входили до жодних структур ім. Євгена Удода.

 

«Представники Штабу національного захисту, створеного усіма суб’єктами Майдану, брали участь у переговорах з представниками колишньої влади з метою забезпечити територіальну цілісність країни, правопорядок і відновити керованість органів влади, що було зафіксовано у заяві, підписаній Євгеном Удодом, проект якої був підготовлений нашим Штабом», - йдеться в заві Андрія Денисенка.

 

Особливо обурливою Штабу національного захисту здається заява про те, що цим координаційним центром, створеним під егідою Удода, було прийнято рішення про мораторій на проведення публічних акцій та мітингів до 9 березня 2014 року.

 

«Штаб національного захисту розцінює створення паном Удодом координаційного центру як недолугу спробу імітації процесу співпраці з громадськістю. Штаб відповідально заявляє, що не має і не може мати жодного стосунку до цього процесу. На думку Штабу, людина, яка є однією з відповідальних осіб за криваве побоїще 26 січня, не має морального права ані очолювати будь-які координаційні центри, ані вказувати громадянам проводити чи не проводити їм публічні акції», - резюмує керівник Штабу національного захисту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...