App Store Google Play

Штаб національного захисту: ніхто з Удодом жодних центрів не створював

03.03.2014 19:18
Штаб національного захисту: ніхто з Удодом жодних центрів не створював

Штаб національного захисту Дніпропетровської області вважає за необхідне зреагувати на заяви голови облради Євгена Удода, зроблені ним на прес-конференції 2 березня та на його сторінці у мережі Фейсбук, про створення ним «єдиного координаційного центру», до якого буцімто увійшли усі політичні сили Дніпропетровщини.

 

Як заявив за дорученням Координаційної ради Штабу керівник Штабу національного захисту Андрій Денисенко, ця інформація не відповідає дійсності.

У його заяві відзначається, що Правий сектор, УДАР, Батьківщина, Свобода, координаційна рада Євромайдану, Самооборона, Сестринська сотня та інші середовища місцевого Майдану не входили до жодних структур ім. Євгена Удода.

 

«Представники Штабу національного захисту, створеного усіма суб’єктами Майдану, брали участь у переговорах з представниками колишньої влади з метою забезпечити територіальну цілісність країни, правопорядок і відновити керованість органів влади, що було зафіксовано у заяві, підписаній Євгеном Удодом, проект якої був підготовлений нашим Штабом», - йдеться в заві Андрія Денисенка.

 

Особливо обурливою Штабу національного захисту здається заява про те, що цим координаційним центром, створеним під егідою Удода, було прийнято рішення про мораторій на проведення публічних акцій та мітингів до 9 березня 2014 року.

 

«Штаб національного захисту розцінює створення паном Удодом координаційного центру як недолугу спробу імітації процесу співпраці з громадськістю. Штаб відповідально заявляє, що не має і не може мати жодного стосунку до цього процесу. На думку Штабу, людина, яка є однією з відповідальних осіб за криваве побоїще 26 січня, не має морального права ані очолювати будь-які координаційні центри, ані вказувати громадянам проводити чи не проводити їм публічні акції», - резюмує керівник Штабу національного захисту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...