App Store Google Play

Кучма: Українському народу є що захищати, Бог і правда - на нашому боці

03.03.2014 20:42
Кучма: Українському народу є що захищати, Бог і правда - на нашому боці
Другий Президент України Леонід Кучма (1994 - 2004) закликає жителів Сходу країни виявити солідарність з усім українським народом і захистити цілісність нашої загальної держави.

Про це йдеться у його заяві, обнародуваній на сайті Президентського фонду "Україна" Леоніда Кучми.

"Окремо хочу звернутися до жителів мого рідного українського Сходу. Україна - наша Батьківщина. Іншої у нас немає. Це ми з вами, наші батьки і діди створювали вітчизняну індустрію, будували наші міста. Нам є що захищати, Бог і правда - на нашому боці", - наголосив Кучма.

"Ми різні за національністю і мовам спілкування, голосуємо за різні партії і ходимо у різні церкви. Але разом ми складаємо один народ і живемо в одній країні. Приналежність до народу визначається у моменти, коли різні люди разом піднімаються на захист однієї країни. Своєї країни. І зараз це необхідно, як ніколи. Єдність, мужність і розум - ось що повинне керувати нами сьогодні", - переконаний другий Президент України.

Сьогодні Україна проходить найважчий і відповідальніший тест на те, чи відбулася вона як держава, і переживає кризу, подібну до якої в історії незалежної України ще не було, констатував Кучма.

"Над країною нависла реальна загроза її територіальної цілісності. Причини різні - і недружні дії ззовні, і деякі непродумані кроки наших парламентарів, насторожено сприйняті на Південному Сході країни. Але зараз не час шукати винних. Зараз має значення тільки наша любов до України, наші рішучість і єдність", - переконаний він.

Проявляючи готовність захистити свою Батьківщину ціною власного життя, ми, водночас, повинні не піддаватися на провокації і намагатися вирішити конфлікт мирним шляхом, підкреслив другий Президент України.

"Будучи готовими захищати незалежність і територіальну цілісність України будь-якими засобами, ми повинні зробити усе, щоб нинішній конфлікт був вирішений мирним шляхом, без крові і жертв. Вкрай важливо не піддаватися на провокації і не провокувати самим, зберігати витримку", - акцентував Кучма.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...