App Store Google Play

Коломойський приймає справи у Дніпропетровську - заява (ВІДЕО)

03.03.2014 18:57
Коломойський приймає справи у Дніпропетровську - заява (ВІДЕО)

Сьогодні, 3 березня, в Дніпропетровську облдержадміністрацію прибув новопризначений губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський.

 

Ще до знайомства з працівниками адміністрації, Ігор Валерійович зустрівся з представниками громадськості – учасниками Євромайдану та представниками політичних сил.

 

Пан Коломойський подякував активістам Євромайдану за відстоювання позиції, процитувавши Черчіля «Ніколи ще так багато людей не були настільки вдячні такій малій кількості людей».

 

Новий губернатор пообіцяв зробити все можливе для розвитку Дніпропетровського регіону, а також – після ліквідації загрози зовнішнього вторгнення та відновлення роботи усіх галузей регіону – покарання усіх винних у перевищенні закону та влаштуванні побиттів та залякувань.

 

«Особливо ганебним явищем для мене є «тітушки». Я ще можу зрозуміти дії людей у військовій формі, які виконували накази, але дії «тітушків», як і дії тих, хто їх прикривав – це бридко і ганебно», - заявив Ігор Коломойський.

 

Його промову з першого ряду глядачів уважно слухав один з головних організаторів побиття «тітушками» мирного мітингу 26 січня під стінами Дніпропетровської ОДА поки що голова обласної ради Євген Удод.

 

Після короткого брифінгу Ігор Коломойський відправився на нараду з Штабом національного захисту щодо невідкладних заходів з врегулювання ситуації в області.

 

Також він пообіцяв, що завтра близько 11 години знову зустрінеться з журналістами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...