App Store Google Play

Коломойський приймає справи у Дніпропетровську - заява (ВІДЕО)

03.03.2014 18:57
Коломойський приймає справи у Дніпропетровську - заява (ВІДЕО)

Сьогодні, 3 березня, в Дніпропетровську облдержадміністрацію прибув новопризначений губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський.

 

Ще до знайомства з працівниками адміністрації, Ігор Валерійович зустрівся з представниками громадськості – учасниками Євромайдану та представниками політичних сил.

 

Пан Коломойський подякував активістам Євромайдану за відстоювання позиції, процитувавши Черчіля «Ніколи ще так багато людей не були настільки вдячні такій малій кількості людей».

 

Новий губернатор пообіцяв зробити все можливе для розвитку Дніпропетровського регіону, а також – після ліквідації загрози зовнішнього вторгнення та відновлення роботи усіх галузей регіону – покарання усіх винних у перевищенні закону та влаштуванні побиттів та залякувань.

 

«Особливо ганебним явищем для мене є «тітушки». Я ще можу зрозуміти дії людей у військовій формі, які виконували накази, але дії «тітушків», як і дії тих, хто їх прикривав – це бридко і ганебно», - заявив Ігор Коломойський.

 

Його промову з першого ряду глядачів уважно слухав один з головних організаторів побиття «тітушками» мирного мітингу 26 січня під стінами Дніпропетровської ОДА поки що голова обласної ради Євген Удод.

 

Після короткого брифінгу Ігор Коломойський відправився на нараду з Штабом національного захисту щодо невідкладних заходів з врегулювання ситуації в області.

 

Також він пообіцяв, що завтра близько 11 години знову зустрінеться з журналістами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...