App Store Google Play

В Мінюст повертається недолюстрований хабарник?

01.03.2014 21:19
В Мінюст повертається недолюстрований хабарник?

На адресу редакції «Дніпрограду» надійшла інформація наступного змісту, яку ми подаємо в авторській редакції. Оскільки в суспільстві актуальні люстрацій ні та антикорупційні процеси, а також у зв’язку зі стислими термінами подій, викладених у повідомленні, публікуємо його без викладення точки зору усіх сторін. В разі, якщо дана публікація порушує чи обмежує чиїсь права, готові до дій у відповідності до Закону України «Про інформацію».

Шановні мешканці міста Дніпропетровська в складні для нашої держави часи, тоді як громадяни України відстоюючи свою позицію гинуть на майдані, користуючись революційними настроями корумповані особи такі як Віхров Сергій Володимирович – колишній начальник відділу нотаріату в головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області  намагається через суд повернутися  на посаді щоб і в подальшому брати хабарі та обкрадати нашу державу.

Найбільшою зухвалістю з боку Віхрова С.В. є те, що коли нова влада намагається докорінно знищити корупцію в судовій системі, він разом зі своєю цивільною дружиною - Парненко Вікторією Станіславівною (суддею Дніпропетровського окружного адміністративного суду) та їх кумою також суддею Дніпропетровського окружного адміністративного суду  Ніколайчук С.В. (доречи в провадженні якої перебуває справа про поновлення  Віхрова С.В. на посаді) безпринципно, в супереч законодавства, користуючись своїм службовим становищем, поновлюють  найбільшого хабарника області на посаді.

Корумпована суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ніколайчук С.В. доречи цивільна дружина відомого у місті злочинця, замовника найгучніших рейдерських захоплень в місті Дніпропетровську Віталія Мархасіна, який також був поновлений на посаді незаконно тиждень тому через суд міста Києва.

Підтвердженням корупційних дій з боку Ніколайчук С.В. є неймовірна швидкість в прийняті процесуальних рішень, а саме: Віхров С.В. звернувся з адміністративним позовом до Дніпропетровського окружного адміністративного суду 27.02.2014 року, менше ніж за сутки - 28.02.2014 року вже була прийнята ухвала про відкриття провадження в адміністративній справі, того ж дня вручена Віхрову С.В. який навіть встиг до обідньої перерви в п’ятницю - 28.02.2014 року надати копії документів головному управлінню юстиції. Більш за все дивує та ще раз підтверджує упередженість судді той факт, що справа призначена до розгляду 3 березня 2014 року (понеділок). Більшість громадян області знають, що при подачі адміністративного позову до Дніпропетровського окружного адміністративного суду минає не менше 2-х тижнів поки суддя відкриє провадження по справі та мінімум  місяць до першого судового засідання. Що стосується Віхрова С.В. то ми  спостерігаємо що на все про все достатньо менше 4-х днів.

Обурює те,що з поверненням Віхрова С.В. на посаду начальника відділу нотаріату в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області відновляться всі його корупційні схеми, які включають в себе непомірні побори з нотаріусів. Так ним була встановлена щомісячна сума 1600,00 грн, яку кожний приватний нотаріус області повинен був йому сплачувати по 800 грн двічі на місяць. В той же час кожна державна нотаріальна контора в області (а їх 49) сплачували йому щомісяця по 8 000,00 грн. Що стосується перевірок діяльності нотаріусів, які ініціювалися Віхровим С.В. на будь яку скаргу, то ним була встановлена «такса» 15 000,00 грн. за кожну перевірку. І це ще не всі злочинні дії які він безпринципно вчиняв з 2011 року по січень 2014  року. Лише після його звільнення нотаріуси всієї Дніпропетровської області видихнули з полегшенням та почали нормально працювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...