App Store Google Play

ПС оголошує мобілізацію, УДАР закликає до протестів

01.03.2014 19:36
ПС оголошує мобілізацію, УДАР закликає до протестів
Центральний штаб Правого Сектору закликав усі своїм підрозділи провести термінову мобілізацію і озброєння.

Про це йдеться у заяві Правого Сектору.

"Усвідомлюючи усі небезпеки, котрі нависли над українською державністю, Центральний штаб Правого Сектору наказує усім своїм підрозділам провести термінову мобілізацію і озброєння, а також в залежності від конкретної ситуації в регіоні максимально координувати свої дії з ЗСУ, СБУ та МВС", - зазначено у заяві.

"Нагадуємо усім громадянам України незалежно від національності (в т.ч. й росіянам), що наша боротьба є антиімперською, а не русофобською. Російська імперія буде зруйнованою. Закликаємо Рух Опору Кавказу, а також усі визвольні рухи Росії активізувати свою діяльність", - йдеться у зверненні.

Крім того, лідер "УДАРу" Віталій Кличко звернувся до української громади Росії з тим, аби вона висловила свій протест проти можливої військової агресії РФ щодо України.

Про це йдеться у зверненні Кличка, повідомляє прес-служба УДАРу.

"Виходьте на вулиці, висловлюйте свою позицію, не дайте знищити свою Батьківщину. Адже жити можна де завгодно, а Вітчизна - одна", - закликав Кличко.

Він також закликав росіян, які мешкають в Україні, телефонувати і писати своїм родичам в Росію.

"Нехай вони теж діями висловлюють свою підтримку вам і Україні, як державі, в якій ви живете", - підкреслив лідер УДАРу.

"Україна не повинна втратити свою незалежність і територіальну цілісність. І сьогодні багато в чому це залежить від єдності українського народу", - додав Кличко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...