App Store Google Play

Голову дніпропетровського Леніна передали історичному музею

28.02.2014 17:25
Голову дніпропетровського Леніна передали історичному музею

28 лютого бізнесмен Борис Філатов в ТЦ «Пасаж» передав голову знесеного пам'ятника Леніну директору Дніпропетровського історичного музею ім. Д. І. Яворницького Надії Капустіній.

 

«Я знаходився в Ізраїлі, коли дізнався, що в Дніпропетровську знесли пам'ятник Леніну. Я попросив залишити голову для історії, та її принесли в торговий центр. Кілька днів вона перебувала у нас і тепер ми передаємо її в історичний музей», - сказав Борис Філатов.

 

Артефакт недавнього минулого займе місце в експозиції музею, присвяченої подіям грудня 2013-лютого 2014 років. Про це під час передачі залишків монументу вождя комунізму повідомила директор Дніпропетровського історичного музею ім. Д. Яворницького Надія Капустіна.

 

«Для нас це - частина історії і цінний експонат, який найближчим часом буде виставлений в одному із залів музею», - розповіла Надія Капустіна.

 

За її словами, в музеї підготують спеціальну експозицію, присвячену Майдану. Але, коли саме голова Леніна потрапить на експозицію, вона не сказала.

 

«Спочатку з нею попрацюють фахівці, ретельно почистять від мікроорганізмів, щоб не створювати загрозу для інших експонатів», - уточнила директор музею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...