App Store Google Play

Опозиція не допустить, аби влада ховалася від людей

27.02.2014 18:41
Опозиція не допустить, аби влада ховалася від людей

Вплинути на місцеву владу у Любимівці Дніпропетровського району та провести зустріч з керівництвом села. З таким проханням звернулися місцеві мешканці до депутатів Дніпропетровської райради депутата від ВО «Демократи» Сергія Іванцова та від ВО «Батьківщина» Сергія Мельника.

 

На зустріч з депутатами прийшли більше ста мешканців села. Вони вимагали вплинути на місцеву владу, бо ними було опечатано будівлю сільради, закрито ворота мотивуючи це тим, що бояться погромів.

 

Сергій Іванцов закликав місцеву владу не ховатися від людей за парканом та замикати приміщення сільради. Він наголосив, що потрібно навпаки іти на діалог з людьми та вислухати їх проблеми.

 

Після перемовин опозиційних депутатів райради з представниками місцевої влади було відімкнуто будівлю сільради у присутності дільничного міліціонера та проведені збори громади села.

 

Майже протягом двох годин селяни висловлювали своє обурення діями влади. Вони вимагали негайного проведення позачергової сесії сільради.

 

10 депутатів сільради, що були присутні на зборах громади Любимівки, написали звернення до голови сільради про скликання сесії на 1 березня. Депутати внесли в порядок денний сесії питання про недовіру до діючих голови та секретаря сільради, а також питання про суспільно-політичну ситуацію в країні.

 

Депутат райради від ВО «Демократи» підкреслив, що запланована на 1 березня та всі наступні  сесії мають бути відкритими для громади Любимівки, аби кожен житель села побачив як депутати виконують накази виборців. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...