App Store Google Play

В опозиційні партії впроваджені співробітники СБУ-нелегали, — Москаль

26.02.2014 13:34
В опозиційні партії впроваджені співробітники СБУ-нелегали, — Москаль

Народний депутат від “Батьківщини” Геннадій Москаль оприлюднив план агентурно-оперативних заходів із нейтралізації Майдану. Згідно з ним в опозиційні партії та громадські організації “були впроваджені співробітники СБУ-нелегали”.

Відповідні документи депутат опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“План підтверджує давно відому істину — в опозиційні партії та громадські організації впроваджені співробітники СБУ-нелегали. Крім того, агентура вербувалася з числа самих активістів “Батьківшина”, “УДАРу”, “Свободи” та громадських організацій. Тепер ці структури самі можуть вирахувати своїх “героїв”, або ж дізнатися про них у нового голови СБУ В.Наливайченка, що й буде прикладом люстрації, про яку сьогодні так багато говорять”, - зауважив Москаль.

Депутат опублікував списки агентів із прізвищами та іншими даними. “Маю моральне право зробити це з тієї причини, що подібна діяльність спецслужби є незаконною й неконституційною. СБУ має право на агентуру для контррозвідки, а не для боротьби з опозицією та інакомисленням”, - йдеться в заяві Москаля.

Окрім того, депутат опублікував план із нейтралізації Євромайдану з роз’ясненнями. Серед заходів, які мали здійснити агенти – поширення неправдивої негативної інформації про опозицію, провокування фізичних сутичок, імітування пожежі,  надсилання СМС-повідомлень погрозливого змісту, відключення світла, крадіжки та інше.

Москаль відмітив, що деякі “авторитети” з СБУ стверджують, що він публікує чернетки, оскільки на документах немає підписів, засекречень та інших даних. “Пояснюю, що свідомо забираю все, що може вказати на джерела отримання інформації. Тому що ці джерела, як мені бачиться, будуть потрібні й далі”, - зазначив депутат.

Нижче пубілкуємо документи Плану агентурно-оперативних заходів із нейтралізації Майдану, оприлюднені головою ТСК з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб під час протестів Геннадієм Москалем.

Примітки:
К.Н.В. — кандидат на вербування в якості агента
Д.І. — джерело інформації

Нагадаємо, раніше народний депутат, голова тимчасової комісії ВР із розслідування протиправних діянь органів МВС оприлюднив документи, в яких містився детальний план розгону Майдану. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...