App Store Google Play

В Дніпропетровській райраді немає регіоналів, але залишився голова

26.02.2014 14:39
В Дніпропетровській райраді немає регіоналів, але залишився голова

Опозиційні депутати  домоглися проведення позачергової сесії Дніпропетровської райради – «ВО «Демократи». Про це повідомляє прес-служба партії.

 

За ініціативою депутатів від ВО «Демократи» та ВО «Батьківщина» 25 лютого було скликано позачергову сесію Дніпропетровської райради. Як повідомив депутат Дніпропетровської райради фракції «ВО «Демократи» Віталій Жеганський, опозиційні та позафракційні депутати зібрали необхідну кількість підписів для проведення сесії.

 

На позачерговій сесії, яка тривала більше 3-х годин, з фракції Партії регіонів вийшли всі депутати, крім двох, що були відсутні. Одна депутатка, яка не була на сесії, передала свою заяву про вихід голові райради.

 

«Демократи» виступили з ініціативою вшанувати пам'ять загиблих та засудили злочинні дії екс-президента та його оточення.

 

«Кожен, хто тим чи іншим шляхом підігрував злочинній владі, ініціював листи у підтримку дій Президента, вивозив примусово чиновників на зборища у робочий час, вів антинародну політику, повинні понести політичну відповідальність», - зазначив депутат від ВО «Демократи» Сергій Іванцов.

 

Депутат закликав голову райдержадміністрації та голову райради мати волю та добровільно подати у відставку. Це питання було поставлене на голосування, однак у вівторок не набрало необхідної кількості голосів. За проголосувало 11 депутатів, 3 - утримались, 3 - були відсутні на засіданні. Всього в Дніпропетровській райраді 34 депутати.

 

Як відомо, ВО «Демократи» та ВО «Батьківщина» ініціювали також скликання позачергових сесій Дніпропетровської міськради та Дніпропетровської облради.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...