App Store Google Play

В Дніпрі Євромайдан заблокував кандидатуру регіонала - начальника ГУ МВС

26.02.2014 13:55
В Дніпрі Євромайдан заблокував кандидатуру регіонала - начальника ГУ МВС

Дніпропетровські євромайданівці заблокували призначення нового начальника обласної міліції Георгія Гогуадзе. Про це вони заявили, прийшовши на першу прес-конференцію новопризначеного керівника ГУ МВС в області.
 
За словами координатора дніпропетровського Майдану Віктора Романенка, кандидатура нового посадовця не узгоджена з Майданом.
 
«Ви не пройшли Майдан, вас не підтримав і не затвердив Майдан. Хлопці залишили там свої життя не для того, щоб ви тут сиділи. Є таке правило, яке зараз діє по всій Україні: вето Майдану», – заявив він.
 
Водночас новий начальник обласної міліції зізнався журналістам, що перебував у лавах Партії регіонів, коли балотувався на виборах до обласної ради.
 
«Коли я балотувався до обласної ради за списками, була однозначна умова – писати заяву в Партію регіонів. Коли я не пройшов, то написав заяву про вихід. Це було півроку тому», – сказав Георгій Гогуадзе.

Для легітимізації Гoгyaдзe нa зустріч із жypнaліcтaми пpийшов "активіст Майдану" Пaвло Фeднoв, paніше оголошений у всеукраїнський розшук. Дніпpoпeтpoвcькі пpeдcтaвники Maйдaну зaявили, щo нe знaють тaкoгo aктівіcтa. Caм Пaвло нe cпромігся відповісти на питання, де він був під час Майдану, хто його координатор, та до якої сотні він належить.

В результаті, під крики "Люстрація", Георгій Гогуадзе та особи, які його супроводжували, покинули приміщення прес-центру.

Як повідомляє джерело, на даний момент призначення Гогуадзе переглядається виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...