App Store Google Play

Радянські фашисти мають намір виселити дніпропетровський театр «Крик»

26.02.2014 13:07
Радянські фашисти мають намір виселити дніпропетровський театр «Крик»

Союз радянських офіцерів планує звернутися до Дніпропетровської обласної організації Спілки Архітекторів України з вимогою про розірвання контракту про оренду приміщення в Будинку архітектора з народним артистом Михайлом Мельником. Про це 34.ua повідомив Голова Союзу Радянських Офіцерів Віктор Марченко.

 

За словами Марченка, Мельник «пропагує в театрі націоналістичні ідеї після кожної вистави», а також «напав на чергового по будинку архітектора Анатолія Глотова», який є почесним головою Союзу Радянських Офіцерів з 2009 року. За словами Марченка, Глотов звинуватив Мельника в тому, що саме ідеї, пропаговані театром «Крик» і стали причиною знесення пам'ятника Леніну в Дніпропетровську.

 

«За це висловлювання народний артист України Мельник М.В. завдав Глотову А.І. кілька ударів, що спричинили травму і тілесне ушкодження, про що є довідка з військового госпіталю», - сказав Віктор Марченко.

 

Цей інцидент Союз радянських офіцерів обговорив на своєму зібранні 23 лютого. В результаті громадська організація в найближчі дні збирається направити вимогу про розірвання контракту з театром голові Дніпропетровської обласної організації Спілки Архітекторів України.

 

За словами Михайла Мельника, все було не так, як каже Марченко.

 

«22 лютого, в день жалоби за загиблими, ми повісили на сцені театру прапор з чорною стрічкою. Касир повідомила мені про зникнення прапора. У цей час прийшов Глотов, він був просто скажений, зізнався, що знищив прапор, назвав мене фашистом, і заявив, що я повинен відповісти за свої дії. Я намагався прогнати його і вимагав повернути прапор, за що отримав удар кулаком в щелепу. Я не розгубився і дав здачі, вдаривши Глотова в брову. Потім нас розняли свідки відбувається - касир і ще одна дівчина, після чого Глотов пішов. Я не знімав побої і не хочу піднімати шум, судитися з ним я також не збираюся. Я вважаю, що керівники організації, в якій складається Глотов, повинні подумати над тим, чи гідний він, носити звання Радянського офіцера, адже в даній ситуації він вчинив як останній боягуз, напавши на мене в такий день, у день жалоби», - розповів 34.ua Михайло Мельник.

 

Довідка. Театр одного актора «Крик» - оригінальний театр, який дислокується в Дніпропетровську, це єдиний в Україні (і в Європі) театр, в якому актор є і режисером вистав, і сценаристом, і сценографом, і художником, і музичним редактором, і гримером, і костюмером - це засновник театру народний артист України Михайло Мельник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...