App Store Google Play

Удод звернувся до світової спільноти і виставляє себе жертвою насильства

25.02.2014 16:22
Удод звернувся до світової спільноти і виставляє себе жертвою насильства

Замість того, щоб написавши заяву про відставку, прийти до стін обласної ради і мужньо прийняти всю міру відповідальності за скоєні злочини – як особисто, так і солідарні з партією регіонів – голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод звернувся до посольств європейських держав та світової спільноти.

 

У зверненні, цей «політик світового масштабу», який витратив кілька мільйонів бюджетних коштів на закордонні відрядження, ведучи далеко не скромний спосіб життя, заявив, що «перебував під фізичним та моральнім тиском, який тривав понад трьох годин впродовж засідання Президії Дніпропетровської обласної ради VI скликання».

 

В заяві політик також наголошує, що погодився написати заяву про звільнення з посади голови обласної ради виключно «з метою уникнення ризиків руйнування будівлі, в якій знаходиться апарат Дніпропетровської обласної ради, побиття людей та за умови, що ніхто не постраждає». На диво, доступні широкому загалу численні відеоматеріали свідчать про зворотне – ніхто Євгена Григоровича пальцем не зачепив. Ба більше, журналіст і громадський активіст Борис Філатов, який знаходився в момент написання заяви поруч з Удодом, заявляє, що команду писати «заяву і йти» голова облради отримав від віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула – голови обласної організації Партії регіонів.

 

Після цього якось дивно сприймаються слова Євгена Удода у зверненні до міжнародної спільноти про те, що він «не мав намір складати повноваження голови Дніпропетровської обласної ради, оскільки ніколи не здійснював  вчинків за які мені має бути соромно, сумлінно працював всі ці роки заради області та її громадян».

 

Втім, обласна рада останні дні – взагалі якесь дивне і парадоксальне місце. Спочатку її апарат розіслав депутатському корпусу СМС з текстом «Сесії 25 лютого не буде. Голова облради відкликав свою заяву», а вже за 10 годин за тим самим списком розсилки надійшла наступна: «Дніпропетровська облрада не повідомляла про скасування сесії, жодних розсилок не виконувалось». Жодного пояснення тому факту, що ані апарат облради, ані сесійна зала підготовлені не були всі ці повідомлення не містять.

 

Не інакше, проти видатного «переможця», який здобув статус «спадщини ЮНЕСКО» для Петриківки, змовилися не лише депутатські фракції, а й нечиста сила. То СМС розсилає, то апарат облради відпускає у вільне плавання в день сесії. Не виключено, що за кілька днів з’ясується, що це не сам Євген Григорович спостерігав за побиттям людей у дворі ОДА 26 січня, виблискуючи лисиною з вікна сьомого поверху будівлі ОДА, а його голограма, вивішена… прибульцями!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...