App Store Google Play

Правий сектор проти Кривошеєвої як голови облради

25.02.2014 18:04
Правий сектор проти Кривошеєвої як голови облради
Керівник Дніпропетровського обласного осередку руху Правий сектор заявив про необхідність «прозорості кадрових рішень» і пропонує на посаду голови облради Олександра Шабанова, представника Народного Руху.

«Правий сектор за прозорість кадрових рішень опозиції для січеславського Майдану», - йдеться у повідомленні Андрій Денисенка, керівника Правого сектору у Дніпропетровській області, розповсюдженому в соцмережі facebook.

У відповідь на повідомлення про «змову між частиною опозиції та групою Вілкула про перерозподіл сфер впливу і посад у Дніпропетровській обласній раді, позачергова сесія якої, скликана в т.ч. на вимогу ПС, відбудеться сьогодні, 25 лютого, зазначу, що Правий сектор не має наміру підтримувати кандидатуру багаторічної очільниці обласного КП БТІ Тетяни Кривошеєвої на посаду голови Дніпропетровської обласної ради. Ми готові розглядати різні кадрові пропозиції з числа депутатів опозиційних фракцій, але вважаємо, що оптимальним рішенням було би підтримати на голову облради кандидатуру Олександра Шабанова, чий патріотизм і репутація не викликають жодних сумнівів», - написав Денисенко.


«Для нас принципово важливо, щоби всі кандидатури на посади в органах виконавчої та представницької влади Дніпропетровська та області проходили публічне обговорення на постійно діючому круглому столі за участі представників всіх дієвих середовищ, які складають місцевий рух, що сформувався під час повстання проти режиму Януковича - коордради євромайдану, самооборони, сестринської сотні, Правого сектору та інших.

Всі кандидати на посади у владі мають пройти антикорупційну громадянську люстрацію і відповідати високим морально-етичним, ідейним та професійним вимогам», - йдеться у повідомленні.

Голова обласного осередка Правого сектора наполягає, що рух «відкидає будь-які спроби збереження політичної та бізнесової монополії кланових груп явних і перефарбованих регіоналів».

 9 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...