App Store Google Play

Удод написав заяву про звільнення з посади голови обласної ради

24.02.2014 19:47
Удод написав заяву про звільнення з посади голови обласної ради

Євгеній Удод після чотирьохгодинного протистояння з громадськістю міста таки написав заяву про звільнення з посади голови Дніпропетровської обласної ради.

 

Це стало відомо під час засідання президії обласної ради в понеділок 24 лютого.

 

При цьому Євген Григорович, який ще два дні тому брав участь у сепаратистському з’їзді депутатів партії регіонів у Харкові, не визнав жодного зі звинувачень, висунутих громадськістю міста щодо його діяльності, зокрема, розміщення в приміщенні облради банд «тітушок», використання їх при побитті мирного мітингу 26 січня, обмотування приміщення облради колючим дротом та інших дій, задокументованих і показаних численними телеканалами.

 

Непробивність Євгена Удода проявилася ще зранку, коли він відмовився на вимогу двох фракції підписати заяву про скликання позачергової сесії обласної ради, призначивши замість цього засідання контрольованої ним же президії.

 

Але і на президії вся поведінка поки що голови облради зводилася до вигуків «я вас не боюся!» і заперечення усіх без винятку фактів перевищення ним службових повноважень та використання влади для катувань та побиття громадян. В ході дискусії з’ясувалося, що, по-перше, Євген Григорович впевнений, що чудово виконує свої обов’язки і причини для своєї відставки не бачить, а по-друге, жодних тітушків в будівлі облради не бачив, хоча їх матраси і залишки життєдіяльності досі прикрашають два поверхи будівлі облради. Також, декілька разів визираючи з вікна кабінету на 7 поверсі ОДА 26 січня, що зафіксовано на кількох фото і відео, він «жодного разу не бачив ані «тітушків», ані фактів побиття людей».

 

І хоча присутні – представники «УДАРу», «Свободи», «Батьківщини», «Демократів», Правого сектору, Сестринської сотні та ряду громадських організацій – мали намір сидіти хоч до ранку – поки Удод не погодиться скликати обласну раду, обійшлося чотирма годинами, після яких Євген Григорович заяву про відставку таки підписав.

 

Втім, як повідомляють люди, які її читали, зробив це в максимально цинічній формі. Удод написав, що йде з посади «враховуючи ризик руйнування будівель та побиття людей». Вочевидь, завтрашня сесія, де депутати мають підтримати заяву Євгена Григоровича, принесе чимало сюрпризів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...