App Store Google Play

Дніпрян закликають провести люстрацію

23.02.2014 13:48
Дніпрян закликають провести люстрацію

Виступаючи на мітингу 23 лютого в центральному парку, координатор Правого Сектору Андрій Денисенко доповів про прийняті на позарчеговій сесії міської ради під тиском громадськості рішення.

Також він закликав сили Самооборони та Правого Сектору взяти під охорону будівлі облради та ОДА пояснюючи це тим, що зараз вони не охороняються, а очолюють раду та адміністрацію учасники сепаратистського з'їзду.

Він запитав у кількатисячного мітингу про схвалення такої ініціативи і отримав майже одноголосну підтримку. Денисенко також наголосив на необхідності проведення люстрації не лише на центральному, а і на місцевому рівні.

Активіст закликав депутатів облради в найкоротший термін провести позачергову сесію, на якій висловити недовіру голові облради та ОДА.
«Учасники сепаратистського з'їзду не мають ані морального, ані політичного права обіймати чильні посади в області. Хоча опозиційні фракції «Демократи» та «Батьківщина» малочисельні, але на наш погляд серед них чимало порядних людей.

Крім того, я вважаю буде корисним розповсюдження на місцевий рівень ініціативи ВР щодо заборони протягом 5 років обіймати керівні посади на рівні міста та області людям, які заплямували себе роботою у Партії регіонів», - наголосив Денисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...