App Store Google Play

Сесія міськради закінчилася тим, що Куліченко – знову безпартійний

22.02.2014 23:43
Сесія міськради закінчилася тим, що Куліченко – знову безпартійний

Неочікувано завершилася позачергова сесія Дніпропетровської міської ради для її голови Іван Куліченка.

Вичерпавши всі пункти порядку денного та давши право на виступ всім бажаючим, міський голова, на відміну від своїх колег з депутатського корпусу, які в більшості втікали через службовий вихід, вийшов просто до кількатисячного натовпу мітингувальників.

Юрба дуже прохолодно зустріла появу міського голови. Іван Куліченко наслухався і прокльонів, і образ. Деякі відчайдухи вимагали у нього навіть вибачення перед народом навколішки. Звичний до постійної народної любові Куліченко був відверто спантеличений, адже більшість речей, за які він мав вибачатися, скоєні Партією регіонів і її лідером, а аж ніяк не самим Іваном Івановичем, який і регіоналом-то став лише влітку 2010 року.

Ситуацію в мирне русло вдалося перевести лідеру місцевого «Правого сектору» Андрієві Денисенку. Він запропонував міському голові прямо в фойє міськради написати заяву про вихід з лав «регіоналів», відхрестившись тим самим від злочинного режиму Януковича-Вілкула. На таку пропозицію Куліченко, хоч і не одразу, але пристав.

Аби закріпити у свідомості міського голови Дніпропетровська несприйняття Партії регіонів, активісти розкидали на підлозі міської ради партійні прапорці, відібрані у депутатів-регіоналів, і примовляючи «не вступи!» провели до виходу. Куліченко, до слова, по партійній символіці не топтався.

Так закінчилася партійна кар’єра дніпропетровського міського голови, яка не принесла ані слави, ані дивідендів. Але чи варто засуджувати за вступ у «регіонали» Куліченка?

Як пояснив мітингувальникам присутній народний депутат України Євген Морозенко, влада використовує усі методи, аби забезпечити слухняність чиновників. Зокрема, відкриває кримінальні справи, аби «тримати людей «на короткому повідку». За словами Морозенка, декілька справ заведені були й на Івана Куліченка, аби забезпечити його лояльність.

Наскільки ці справи змістовні й чи варто тепер Івану Куліченко переживати за свою свободу – покаже найближчий час. Вже завтра міський голова і ті, хто його до партії затягнув мають поздоровляти разом військовослужбовців з Днем захисників вітчизни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...