App Store Google Play

Неочікуване каяття регіонала сколихнуло Дніпропетровську міськраду

22.02.2014 20:16
Неочікуване каяття регіонала сколихнуло Дніпропетровську міськраду

Неочікувана хвиля каяття наздогнала в рідному місті народного депутата від Партії регіонів Євгена Морозенка.

 

Під час позачергової 48 сесії Дніпропетровської міської ради народний депутат від регіоналів, колишній голова бюджетної комісії міськради ставав на коліна перед народом України і просив вибачення за свої дії в якості нардепа.

 

«Мені дуже соромно, що ми дозволили такій негідній людині нами керувати! Відсьогодні, клянуся, я буду голосувати по серцю, а не по велінню руки «старшого». Мені навертаються сльози, коли я згадую про жертви. Я вдячний тим, хто показав нам, як дотримуватися принципів», - ошелешив присутніх донедавна запеклий регіонал.

 

Не обійшов він увагою і актуальну тему сепаратизму.

 

«Звичайно ж, Україна має бути неділимою і жодних федерацій бути не може. Революція перемогла і нам з цим жити. Ми погрязли в корупції і брехні – і від цього нам потрібно буде позбутися найближчим часом», - пояснив присутнім депутатам міськради Морозенко, запевнивши, що він перший зробить все від нього залежне, аби мінімізувати втарти в економіці та соціальній сфері від політичних потрясінь.

 

Також народний депутат дуже позитивно ставиться до рушійних сил української революції.

 

«Я закликаю Майдан, його активістів не зупинятися, а йти у владу, допомагати змінювати країну. В якості першого кроку я пропоную силам «правого сектору», автомайдану і міліції організовувати спільні загони для патрулювання міста і підтримання порядку на вулицях», - закликав Морозенко.

 

Під час емоційного виступу регіонала у нього на обличчі тричі з’являлися сьози. Міські депутати, більшість яких складають однопартійці з ПР, слухали Морозенка ошелешено. Водночас з ложі для гостей, де розташувалися активісти Євромайдану, були чутні вигуки «Ганьба!» і «Чим ти думав раніше!»

 

Євген Морозенко так і не пояснив, де він був у четвер 20 лютого, коли його колеги збирали більшість, аби прийняти постанову Веховної Ради про припинення кровопролиття, втім зазначивши, що прилетів буквально заради сесії і вже вночі відбуває назад до Києва, де «зараз вирішується доля країни».

 

Також він ані слова не сказав про вихід з лав Партії регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...