App Store Google Play

Майдан ставить Януковичу чіткі вимоги

21.02.2014 15:50
Майдан ставить Януковичу чіткі  вимоги

Рада Майдану погодилася на дострокові вибори президента України.

Про це повідомив лідер "Свободи" Олег Тягнибок.

"Рада Майдану проголосувала позитивно, але з певними вимогами. Ці вимоги - це відсутність в новому складі уряду Захарченка, це необхідність усунення від посади Пшонки і ще дуже важливо, що передбачено в цій угоді, це ведення кримінальної справи проти тих посадовців, в тому числі силовиків, які причетні до вбивств, до катувань, до викрадення людей буде вестися при жорсткому моніторингу опозиції і Ради Європи", - розповів Тягнибок.

Він зазначив, що опозиція та Рада Європи будуть мати право внести свої кандидатури фахівців, які будуть мати максимальні повноваження щодо моніторингу за слідством.

На запитання про те, чи передбачає домовленість заборону Януковичу брати участь у наступних виборах, Тягнибок відповів: "Такої позиції не передбачено".

Водночас лідер "Правого Сектору" Дмитро Ярош не вважає запропоновані владою умови прийнятними.

"Ознайомившись із заявою В. Януковича, ми мусимо констатувати той очевидний факт, що злочинний режим ще досі у достатній мірі не усвідомив ні величини власних злодіянь, ні сили народного гніву.

Ця заява не містить у собі чітких зобов'язань щодо відставки псевдо-президента, щодо розпуску Верховної Ради, котра своєю бездіяльністю призвела до ескалації конфлікту, щодо покарання керівників силових відомств та виконавців злочинних наказів, внаслідок яких було вбито близько сотні українських громадян (зокрема, термінового арешту В. Захарченка, командирів "Беркуту" та убивць-снайперів, а також відсторонення від обов'язків О. Якименка, В. Пшонки та П. Лєбєдєва з подальшим розслідуванням їхньої діяльності), щодо заборони діяльності Партії регіонів та КПУ, щодо гарантій безпеки усіх учасників революційних дій.

Відтак, ми схильні бачити у заяві Януковича чергове окозамилювання. Національна революція триває. І закінчиться вона повним усуненням режиму внутрішньої окупації і здобуттям української національної держави з системою всеохопного національного народовладдя", - заявив активіст на своїй сторінці у соціальній мережі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...