App Store Google Play

Куліченко погодився послухати, чому городяни незадоволені реформою ЖКГ

21.02.2014 12:50
Куліченко погодився послухати, чому городяни незадоволені реформою ЖКГ

3 березня з 17.00 до 19.00 у приміщенні Жовтневого районної у м. Дніпропетровську ради (пл. Шевченка, 7) пройдуть громадські слухання з питання реформування комунальних житлово-експлуатаційних підприємств Жовтневого району. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка, підписаному 17 лютого.

 

Нагадаємо, 25 грудня 2013 року на 45 сесії Дніпропетровської міськради депутати ухвалили рішення, яке спрямоване на об'єднання житлово-експлуатаційних підприємств. Повна назва рішення: «Про проведення реорганізації комунальних житлово-експлуатаційних підприємств у Жовтневому, Амур-Нижньодніпровському та Індустріальному районах».

 

17 січня на прес-конференції в «Дніпрі вечірньому» дніпропетровська громадськість висловила побоювання у зв'язку з прийняттям даного рішення.

 

Голова Дніпропетровської обласної громадської асоціації «Наш дім» Катерина Чижик вказала на недостатню роботу міської ради з населенням.

«Міська рада, на нашу думку, провела недостатню роботу з населенням і не пояснивши, що ж за реформа і що за реорганізація необхідна для обслуговування багатоквартирних будинків у трьох районах міста: Жовтневому, Індустріальному та АНД», - каже Катерина Чижик.

 

За її словами, реорганізація ЖЕКів у Дніпропетровську має проходити обдумано: не можна успішні підприємства зливати з підприємством-банкрутом.

 

«І ми вимагаємо, в силу статуту міста, провести громадські слухання. Чи готове населення, і «Перемога -сервіс», в тому числі, передавати на підприємству-банкруту своє майно», - заявила Чижик.

 

Вона стверджує, що на ті громадські слухання (у трьох районах міста), які проводилися з питання реорганізації ЖЕКів, не запрошувалися ані будинкові комітети, ані громадські організації, які працюють в житлово-комунальному секторі. Запрошувалися співробітники ЖЕКів, які, на жаль, маючи роботодавця в особі міськради, не могли повною мірою відстояти інтереси всіх співвласників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...