App Store Google Play

Дніпропетровський страйком держслужбовцям: ви давали присягу народу!

21.02.2014 13:29
Дніпропетровський страйком держслужбовцям: ви давали присягу народу!

«Шановні державні службовці – громадяни України! Одним із основних принципів, на яких грунтується державна служба в Україні, є служіння народу України», - такими словами починається звернення до державних службовців голова страйкового комітету Дніпропетровської області Олександр Мамрич.

 

«Прийнявши присягу державного службовця ви усвідомили, що будете вірно служити народові України, суворо дотримувати Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов'язки.

 

Ми впевненні, що переважна більшість із вас (державних службовців) чесно і сумлінно виконує свої обов’язки, незважаючи на неповагу і приниження з боку керівництва у вигляді тої жалюгідної заробітної плати, яку ви сьогодні отримуєте.

 

Державна служба в Україні сьогодні поставлена на службу, а точніше прислуговування, одній особі, державна служба перетворилася на придаток приближеної, так званої, еліти. Водночас вам, нашим українським держслужбовцям, необхідно додатково шукати джерела доходів, тому, що ви не можете нормально прогодувати свою сім’ю, не можете забезпечити нормальний відпочинок своїм дітям, не говорячи вже про себе.

 

Ми знаємо, що державні службовці не можуть брати участь у страйках та вчиняти інші дії, що перешкоджають нормальному функціонуванню державного органу. Тому, звертаємося до вас, державні службовці!

 

Єдине, що ви можете сьогодні зробити, це фіксувати всі доручення, розпорядження, вказівки своїх керівників, які суперечать чинному законодавству. Подальший аналіз таких матеріалів з відповідними висновками зробить новосформований Антикорупційний комітет», - сказав Олександр Мамрич.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...