App Store Google Play

Андрій Павелко: Коли треба було рятувати країну, Тігіпко вимкнув телефон

21.02.2014 13:54
Андрій Павелко: Коли треба було рятувати країну, Тігіпко вимкнув телефон

Не можна життя людей ставити в залежність від майбутніх крісел у Кабміні чи Верховній Раді. Про це в коментарі УНІАН розповів позафракційний народний депутат Андрій Павелко.

 

За його словами, сьогодні дивовижною виглядала позиція деяких народних депутатів від Партії регіонів, які спочатку заявляли про готовність підтримати опозицію у вирішенні політичної кризи, а потім не з'явилися до сесійної зали. «Ми всі чекали групу Тігіпка і його самого, після того, як він відкрито заявив про свою позицію. Але після обіду у нього був відключений телефон ... Після гучних заяв ми побачили, що він веде ще якісь переговори», - сказав він.

 

Водночас, за словами парламентарія, сьогодні не час для будь-яких торгів, навіть якщо у кожного з політиків є своє бачення виходів з кризи. «Сьогодні не може бути жодних торгів ні про яких посадах. Сьогодні важливо врятувати життя людей, припинити кровопролиття . Тому тут не може бути розмов про ті чи інші види на Кабмін або спікерство. Не можна робити ставку життями людей на майбутні кабінети і посади», - вважає Павелко.

 

Вечірнє засідання Верховної Ради, на його думку, лише перша перемога. Але головне, щоб нинішня парламентська більшість усталене. «Ми розуміємо, що регіоналів будуть обробляти. Але нинішня парламентська більшість зібралася заради життя людей. І важливо, щоб вона продовжила далі роботу по виходу з кризової ситуації. Ми бачимо, що відбувається на вулицях. І, коли на вулицях в мирний час гинуть люди, не може бути політичних забобонів і суперечок. Сьогодні всі повинні зібратися і не виходити з будівлі Верхової Ради доти, поки не приймуть рішень, які припиняють кровопролиття», - підсумував депутат.

 

Як відомо, 20 лютого на екстреному засіданні Верховної Ради 236 народних депутатів, у тому числі і Андрій Павелко, проголосували «за» постанову «Про засудження насильства в Україні і закликів до людських жертв».

Зокрема, ця постанова передбачає заборону використання зброї, блокування транспортних комунікацій, обмеження пересування транспорту.

Цим документом передбачається, що внутрішні війська повинні повернутися в місця постійної дислокації.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...