App Store Google Play

У Дніпропетровську влада готує локальний Надзвичайний стан

20.02.2014 15:45
У Дніпропетровську влада готує локальний Надзвичайний стан

Попри оголошене перемир’я дніпропетровська влада вперто намагається всіляко ускладнити життя власним громадянам і спровокувати масові заворушення.

 

Як повідомили працівники Дніпропетровської обласної ради, близько 14 години до будівлі через бічний вхід було запущено і розміщено на 1-2 поверхах близько 250-300 «тітушок» під охороною близько сотні співробітників міліції.

 

Як повідомляють очевидці, білька сотень правоохоронців у бойовій амуніції зі щитами бігом прослідували від Дніпропетровської ОДА вздовж вулиці Чкалова до будівель ГУ МВС та Обласного управління СБУ. На зараз обидві будівлі знаходяться в потрійному кільці з правоохоронців у бойових обладунках зі зброєю.

 

Ще з вечора у офісах міського та обласного управлінь МВС заколочують вікна фанерними щитами. На зараз Дніпропетровське міське управління міліції нагадує мавзолей.

 

Крім цього, почалися відключення засобів зв’язку. Користувачі Інтернет засипають провайдерів, зокрема «Мегалінк» та «Вега», скаргами на відсутність передплаченого сигналу кабельних мереж Інтернет.

 

Проблеми в мережі вже торкнулися користувачів банкоматів. Як повідомляють у банках, зокрема, Приватбанку та КредитДніпро, частина їх банкоматів у Кіровському та Бабушкінському районах не працюють через відсутність сигналу в лінії.

 

Як зазначив Дніпрограду фахівець з глобальних комп’ютерних мереж, подібні відключення можливі лише на рівні регіонального провайдера Укртелеком.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...