App Store Google Play

СБУ оголосило про зачистку України. Київ вже все?

19.02.2014 16:31
СБУ оголосило про зачистку України. Київ вже все?

Служба безпеки України і Антитерористичний центр України починає антитерористичну операцію на території країни.

Про це йдеться в заяві глави СБУ Олександра Якименка.

"Події останньої доби в Україні засвідчили зростальну ескалацію силових протистоянь та масове застосування зброї зі сторони екстремістськи налаштованих угруповань. В багатьох регіонах держави захоплюються органи місцевої влади, структури міністерства внутрішніх справ, служби безпеки, прокуратури, військові частини, склади з боєприпасами. Горять приміщення судів, вандали нищать приватні помешкання, вбивають мирних громадян", - заявив глава СБУ.

За його словами, у руках "злочинців" тільки за останню добу понад 1500 одиниць вогнепальної зброї і 100 тисяч набоїв.

"Сьогодні відбувається свідоме, цілеспрямоване застосування насильства шляхом підпалів, убивств, захоплення заручників, залякування населення з метою досягнення злочинних цілей. Все це з використанням вогнепальної зброї. Це вже не прояви тероризму – це конкретні терористичні акти! Радикальні і екстремістські угруповання своїми діями несуть реальну загрозу життю мільйонам українців", - заявляє Якименко.

В зв'язку з цим і було ухвалене рішення про проведення антитерористичної операції на території країни.

"Хочу зазначити, що рівень суспільної небезпеки, який існує в Україні, потребує залучення усіх суб'єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом", - зауважив глава СБУ.

Він також зазначив, що згідно із законом "Про боротьбу з тероризмом" до цієї роботи залучені: СБУ, МВС, Міноборони, Прикордонна служба, центральні та місцеві органи влади.

З огляду на таке рішення в державі запроваджуються заходи щодо посилення безпеки охорони громадського порядку та державного кордону, додав Якименко.

Окрім того, керівник СБУ звернувся до українців з проханням "зберігати спокій та дотримуватись у своїх діях законодавчих вимог". І додав, що про рішення щодо проведення антитерористичної операції вже проінформував президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, раніше у СБУ повідомили про початок досудового розслідування за "фактом вчинення окремими політиками незаконних дій, спрямованих на захоплення державної влади". Водночас про яких політиків і про які їхні дії йдеться, у відомстві не повідомили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...