App Store Google Play

Дніпропетровські депутати про події у столиці

18.02.2014 18:07
Дніпропетровські депутати про події у столиці

Позафракційний народний депутат Андрій Павелко вірить у перемогу народу.

«Я бажаю українському народу вірити в себе, в свою силу. Народовладдя називається демократією. Я вірю, що демократія переможе в Україні, при цьому обов'язково в рамках закону», - заявив він.

Депутат обласної ради Владислав Романов від партії ВО «Демократи» вважає, що сутички між правоохоронцями та учасниками акції протесту спровоковані небажанням вирішувати питання в конституційному полі.

На думку політика, якщо в Києві введуть надзвичайний стан, то спалахне повномасштабна революція.

«З моєї точки зору, все це спровоковано небажанням вирішувати питання в конституційному полі. І якщо не вдасться повернути переговорний процес у конституційне поле, то конфлікт почне посилюватися, ситуація почне загострюватися. Нам потрібно розуміти, що ми перейшли на зовсім інший рівень. Суспільство почне вимагати більш серйозних змін у владі. Якщо в Києві введуть надзвичайний стан, то тоді спалахне повномасштабна революція», - пояснив депутат облради.

Депутат Дніпропетровської міської ради, представник «Демократів» Максим Курячий переконаний, що слід негайно повертати вирішення питання до парламенту.

"Народним депутатам треба не просто шукати, а знайти шляхи виходу з тривалої політичної кризи. І не виходити з сесійної зали, поки не знайдуть можливість заспокоїти людей і зняти напругу в суспільстві. Якщо для цього потрібно змінити Конституцію, давайте міняти Конституцію. Не вистачає голосів? Значить, потрібно шукати такі формулювання, такі тексти, які влаштують усі сторони конфлікту. Необхідно негайно об'єднатися, щоб припинити кровопролиття. Зі ЗМІ я бачу, що ллється кров, тобто смерті людей, безліч поранених. Це необхідно зупинити».

Водночас, провладні депутатати впевнені, що у країні зійснюєтсья державний переворот і необхідне силвое вирішення конфлікту. Перемовини, за словами нардепа Царьова, безперспективні. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...