App Store Google Play

Голова Громадської ради при ОДА не знає, хто лупцював містян

17.02.2014 18:41
Голова Громадської ради при ОДА не знає, хто лупцював містян

Голова громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації Олексій Лазько не знає, представники яких громадських організацій з кийками, нібито, захищали будівлю ОДА 26 січня.

«Я вам як громадянин скажу: я не шукав, хто був, звідки були.

Я не те, що не знаю. Я вважаю, що це були люди. Чи були це сформовані громадські організації - я вам не можу сказати. Я вважаю, що є скрізь правила і для цього є правоохоронні органи», - розповів 17 лютого Олексій Лазько в інтерв'ю кореспонденту газети «Лица».

Нагадаємо, 26 січня 2014 колону протестуючих біля будівлі Дніпропетровської облдержадмністрації зустріла міліція разом з невідомими молодиками, озброєними кийками, з жовтими пов'язками на рукавах. Через деякий час почалися зіткнення між протестуючими і так званими тітушкамі (з кийками), які перебували під прикриттям правоохоронних органів.

Лазько каже, що 26 січня він був на похоронах загиблого під час протестів у Києві жителя Дніпропетровської області Сергія Нігояна, а також встиг побувати під час подій у Дніпропетровській ОДА.

- Поставте діагноз нинішній ситуації в Україні, а точніше - у Дніпропетровську.

- Я скажу як соціально-активний громадянин (а не як голова громадської ради при ОДА - авт.). Дуже складне питання ... Ви знаєте, недавно прочитав і став шукати циклічність деяку. Ось була така людина, яка скасувала кріпосне право в Росії, а потім його підірвали. Це Олександр ІІ. У нього був учитель - Жуковський. І ось він сказав: «Революція - це коли з понеділка хочуть потрапити в середу, але і також погано - з понеділка потрапити в неділю». Я довго думав, чому Жуковський так сказав. Є два шляхи: еволюційний і революційний. Є вибори, потрібно йти і там (голосувати - авт. )... ».

- То як Ви вважаєте, це революція, або, як деякі взагалі кажуть - бунт, шабаш, - або точка кипіння?

- Я не можу це назвати ні шабашем, ні бунтом. Це суспільство, це волевиявлення людей. Назвати це таким способом - це було б зрадою людей, які висловлюють свою позицію.

- Ви ліберальна людина?

- Я ж кажу, що я проти агресії. Я вважаю, що це десь і наша, якщо критично підійти, недоробка в тому, що агресія вийшла. Вона, на сьогоднішній день, присутня.

Повну версію інтерв'ю з головою громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації Олексієм Лазько «Лица» опублікують найближчим часом.

Нагадаємо , раніше губернатор Дніпропетровської області Дмитро Колесніков назвав молодиків спортивної зовнішності, які брали участь у заворушеннях у ОДА 26 січня, народними дружинниками .

«Це представники громадських організацій області, які самоорганізувалися, створили народні дружини, всі ці організації офіційно зареєстровані - все абсолютно законно», - заявив він після сесії обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...