App Store Google Play

Батько повернув з того світу дитину, від якої відмовились лікарі

17.02.2014 17:53
Батько повернув з того світу дитину, від якої відмовились лікарі

Приголомшливий випадок у Дніпропетровську. Батько врятував дитину вже після того, як її залишили лікарі. У трирічної дівчинки, яка впала у басейн одразу дві бригади швидкої констатували смерть і відмовилися забирати дитину у реанімацію. Штучне дихання, яке на місці мали зробити лікарі, робив сам батько. Продовжать - наші кореспонденти.

Це останні фото Олесі, де вона стоїть та жваво розмовляє. Трагедія сталася у новорічну ніч. З іншими дітьми дівчинка бавилася іграшками біля басейну з водою.

Руслан Оданець, батько дівчинки:

- Перечепилася нога об ногу, вавлв, забилась і шубовснула в басейн. Швидко стрибнув за нею, дістав дитину і почав викачувати з неї воду.

У паніці рідні викликали одразу дві бригади "швидкої". Доки вони їхали, батько безперервно робив дитині штучне дихання та непрямий масаж серця. Уся надія була на лікарів. Та після огляду дівчинки, медики допомогти відмовились.

- Вони сказали, що не можуть вже допомогти дитині і констатують смерть.  Казали ще, щоб відійшов від трупа дитини, не знущався.

Обидві карети поїхали геть, але батько не здався і продовжив робити штучне дихання.

Хвилин за 10 після від'їзду лікарів у малечі з'явився пульс. Дитину терміново відвезли у реанімацію. Шансів вижити - один на мільйон. Але реаніматологи не полишали надії.

Володимир Волочаєв, лікар- анестезіолог Дніпропетровської дитячої лікарні №6:

- Для мене не існує безнадійних дітей. Якщо є серцебиття, я намагаюсь повернути з того світу навіть дітей, у яких на очах стає серце.

Дівчинка вижила. Однак через тривале кисневе голодування - пропав зір, вона майже не рухалася та не розмовляла. Керівники станції швидкої допомоги погодилося - лікарі не провели усі необхідні реанімаційні заходи.

Сергій Ляшенко, в.о. головного лікаря станції швидкої допомоги:

- Згідно з протоколом, вони проводяться 40 хвилин. Отже протоколу не було дотримано.

Зараз медики, що приїздили за викликом, відсторонені від роботи.

Олена Куренна, начальник відділу Дніпропетровської обласної прокуратури:

- Порушене кримінальне провадження за статтею "Невиконання або неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків".

Після лікування у Дніпропетровську, батьки відвезли дівчинку на реабілітацію у Москву. Це відео у лікарняній палаті бабуся зняла на мобільний телефон. Дитина, яка ще тиждень тому нічого не відчувала, тепер починає бачити, говорити та рухатись.

Бабуся дівчинки:

- Спершу вона піднялася у ліжечку на 15 см, потім на 20, потім сіла. Прогрес шикарний, прогрес дуже активний!

Тепер життя та здоров'я Олесі залежить від грошей. Попереду - місяць складної реабілітації. А це щонайменше 20 тисяч доларів. Батьки просять про допомогу небайдужих людей. І вірять: їхня донька житиме.

Антон Нечипуренко, Наталя Грищенко. ЕВген Коденцов. Новини. ТК "Інтер", Дніпропетровськ

Тел. батька:

093-493-79-29, Руслан Оданець

Подробности-ТВ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...