App Store Google Play

Кличку показали в Дніпрі весь паноптикум місцевих "антифашистів" (ФОТО)

16.02.2014 15:55
Кличку показали в Дніпрі весь паноптикум місцевих "антифашистів" (ФОТО)

Віталій Кличко надовго запам'ятає візит до Дніпропетровська 16 лютого. Під час простої і нетривалої програми з відвідин прес-центру, телеканалу і мітингу він познайомився із усім арсеналом місцевої влади по боротьбі з вільнодумцями, або як їх називають у Дніпрі, "фашистами".

Як повідомив голова ревізійної комісії Дніпропетровської обласної організації партії УДАР Олександр Мамрич, сюрпризи чекали видатного боксера вже в аеропорту. Там "поспілкуватися" з Кличком забажали кількадесят "тітушків" у масках, привезених спеціально на виділеному владою автобусі. Офіційну частину делегації уособлював преставник ГО, який представляє ветеранів Великої Вітчизняної.

Звичайно, дискусії жодної не вийшло - про що можна говорити з людьми, які вигукують "фріц, вали з України", "фашист, зачем приехал" та "мало ми вас німців ганяли в сорокових". Як показали подальші події, єдиною метою зібрання було - порушити плани Віталія Кличка, аби він не встиг на Народне віче, яке було заплановане на 12 годину в центральному парку.

Автобус з "тітушками" у супроводі автомобілів "Безпечне місто - програма губернатора"  колесив за лідером УДАРу по всьому місту - спочатку до ІА "Мост Днепр", потім до стін будівлі 11 телеканалу.

Розуміючи, що всі витівки не приносять результату, влада вдалася до справжнього спектаклю: невідомий нібито попередив міліцію про мінування телеканалу, тому весь квартал очепили, а вулицю Гончара перекрили автомобілями ДСНС та "швидкої допомоги". Однак Кличко встиг пройти до студії і почати запис до того, як міліції повідомили про "замінування".

Пізніше на Віче у Дніпропетровську мітингуючі впіймали і знешкодили групу тітушок, які проривалися до машини з овучкою. Люди взяли тітушок у кільце, відтіснили і відібрали у них пакети з зеленкою та яйцями. Кілька ряжених прихильників "руського міра" та "ісконних кАзаков-антифашистів" намагалися прорватися на мітинг з боку пішоходного мосту в парку Глоби, але були вчасно зупинені міліцією.

Загалом під час виступу Віталія Кличка у парку Глоби було понад 3000 людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...