App Store Google Play

Сутички біля ОДА можуть вплинути на зміст резолюції Європарламенту

15.02.2014 16:51
Сутички біля ОДА можуть вплинути на зміст резолюції Європарламенту
Представник міжнародної екологічної організації «Друзі Землі», активіст дніпропетровського євромайдану Павло Хазан провів низку зустрічей із офіційними особами ЄС. Протягом цього тижня він перебуває із робочим візитом у Брюсселі.

Павло Хазан повідомив, що зустрівся із представниками офісу співголови фракції "зелених" у Європарламенті Ребекки Гармс, Представниками Європейської Комісії, генеральним секретарем Еuropean Movement International Діого Пінто та низкою представників європейських громадських організацій.

«Для нас важливо, щоби це було таке лоббі під час прийняття рішень Європарламентом, радою Європи і, можливо, Європейською Комісією», - зазначив Павло Хазан.

Еuropean Movement International є організацію, яка забезпечує лобіювання серед фракції Європарламенту. Зокрема, після зустрічі була досягнута домовленість, що матеріали із Дніпропетровська будуть передані усім групам, які впливають на ухвалення рішень щодо України. Під час кожної зустрічі представникам євроспільноти передавалися документи, фото та відеоматеріали, що відображають події 26 січня у Дніпропетровську.

«Для мене було дійсно несподівано,що дуже відкрито і зацікавлено до цієї інформації поставилися представники Європейської комісії. Вони зазвичай такі бюрократи, займаються своїми справами, не дуже відкриті у спілкуванні. А тут були дуже відкриті. Їх особливо вразило, як наша влада і міліція організувала тітушок проти людей», - розповів Павло Хазан.

Як відомо, Єврокомісар Нілс Муйжніекс заявляв про неприпустимість легалізації «тітушок». Під час своєї прес-конференції він виокремив роботу дніпропетровських міліціонерів, які працювали спільно із озброєними найманцями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...