App Store Google Play

Дніпропетровська «Сестринська сотня» пікетувала канал Ахметова за брехню

15.02.2014 20:59
Дніпропетровська «Сестринська сотня» пікетувала канал Ахметова за брехню

15 лютого у Дніпропетровську під будівлею, де знаходиться місцевий 34 телеканал, пройшов мітинг під гаслом «Не можеш не брехати – мовчи!». Організаторами назвали себе представниці місцевого громадського об’єднання «Сестринська сотня», до якого входять дівчата і жінки, які бачать себе активними помічницями Євромайдану.

 

Близько 30 жінок з плакатами, фотографіями постраждалих під час масових заворушень та карикатурами на журналістів, які у своїй діяльності не дотримуються правдивого висвітлення подій, близько півгодини пікетували вхід до будівлі по вул. Леніна, де розташована редакція телеканалу.

 

Серед претензій до журналістів головна – викривлене та заангажоване висвітлення подій на мітингах у Дніпропетровську, зокрема – побиття «тітушками» у супроводі міліції мирного мітингу поблизу Дніпропетровської облдержадміністрації 26 січня.

 

Попри те, що в неділю найбільше постраждали від нападників саме журналісти 34 телеканалу, одного з яких навіть було поранено з травматичної зброї, в понеділок телеканал у новинах назвав події біля ОДА «штурмом», а постраждалих «жертвами мітингувальників». При цьому про жертви серед населення не йшлося.

 

Також поза увагою журналістів 34 телеканалу залишилися масові арешти непричетних людей, нічні суди за сфабрикованими звинуваченнями і жорстокість міліції. Натомість «журналісти» схвально показали створення так званих «народних дружин» із кримінальних елементів та маргіналів, які наводять жах на мешканців міста останні два тижні.

 

Пожвавлення мітингувальників викликав полковник міліції Хуторний, який 26 січня командував «тітушками» під ОДА. Цього разу він також не оминув увагою громадський захід. Всі спроби поспілкуватися, навіть попри наданий мікрофон, громадянин Хуторний від спілкування з «сестрами» відмовився. Тож питання, хто ті люди в масках і нарукавних пов’язках, яких цей добродій вів у бій з громадянами Дніпропетровська, залишився без відповіді.

 

Насамкінець дівчата передали колективу 34 телеканалу диск із записом балету «Лебедине озеро». Таким чином представниці «сестринської сотні» натякнули журналістам, що краще пускати в ефір традиційний витвір Чайковського, ніж відверті темники й неправду, аби сподобатися начальству чи власникам.

 

Нагадаємо, 65% акцій ПрАТ «Дніпропетровська служба новин», що випускає в ефір 34 телеканал і є власником сайту 34.ua, належать через офшорні кампанії Ринату Ахметову. Ще 32% контролює Дніпропетровська міська рада, решту – трудовий колектив.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...