App Store Google Play

В неділю у Дніпрі Кличко, піаніно і Правий сектор

14.02.2014 12:30
В неділю у Дніпрі Кличко, піаніно і Правий сектор

На справжню філію київського Майдану перетвориться Дніпропетровськ найближчої неділі. Про свою участь у Народному Віче заявили вже ряд політиків і громадських діячів.

Зокрема, вчора офіційний сайт партії УДАР оприлюднив плани свого лідера на найближчі дні, де зазначається, що Віталій Кличко візьме участь у Народному Віче у Дніпропетровську в парку Глоби о 12:00 в неділю 16 лютого. Крім цього, зазначають однопартійні, лідер партії УДАР поспілкується з громадянами і зустрінеться з партактивом.

Того ж дня до всіх своїх прихильників із закликом "показати, що Дніпро - це українське й європейське місто" звернулися керівники "Правого сектору". У своїй заяві праві називають майбутнє зібрання Вічем національної єдності та національної гідності і закликають дніпрян "показати, що Дніпропетровськ належить городянам, а не "тітушкам" та їх господарям".

Справжньою окрасою Віче має стати "революційне піаніно", яке заграє просто неба перед будівлею облдержадміністрації. Туди учасники мітингу планують прийти від парка ім. Глоби близько 13:30. Дніпропетровців запрошують послухати, заспівати або навіть заграти на підтримку всеукраїнського Майдану.

Не відмовляються від своєї участі у Народному Віче і його традиційні учасники - представники Дніпропетровського Євромадану на чолі з Віктором Романенком.

Якщо ж врахувати оптимістичні прогнози синоптиків - на неділю обіцяють сонячну погоду без вітру і температуру до +8 - то у центральному парку Дніпропетровська слід очікувати справжній аншлаг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...