App Store Google Play

У Кривому Розі свободівці домоглися спростування неправдивої інформації

14.02.2014 13:25
У Кривому Розі свободівці домоглися спростування неправдивої інформації

Провладна телерадіокомпанія "Рудана", яка раніше заявляла про те, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" в Кривому Розі брала участь в протиправних діях, під тиском націоналістів змушена була спростувати цю інформацію.

11 лютого 2014 року в етері ТРК "Рудана" у Кривому Розі, було офіційно спростовано інформацію про те що, 26 січня 2014 року Криворізька "Свобода" брала участь в пікетуванні міськвиконкому та вчинила там протиправні дії. До цього телеканал заявляв про те, що свободівці намагалися захопити будівлю міськвиконкому під час цієї акції протесту.

Після оприлюднення цього, можливо, замовного матеріялу, свободівці заявили про намір подати до суду та провести нові акції протесту біля стін ТРК "Рудана". Про це було написано в листі, який свободівці надіслали до редакції телерадіокомпанії.

"Те що ТРК "Рудана" заявила про протиправні дії своодівців не було випадковістю або помилкою журналістів. Це спрямована акція проти "Свободи". Бандитів, які знаходяться зараз при владі в Кривому Розі, обслуговують не тільки ЗМІ, а й МВС, яке відразу після цього наклепу почала викликати на допити наших партійців", – заявив виконувач голови Криворізької міської організації ВО "Свобода" Дмитро Бондаренко.

"Спроби очорнити та залякати свободівців відбуваються зараз по всій Україні, особливо в тих регіонах, які влада досі контролює. Керівництво багатьох обласних партійних організації зараз перебуває під арештом за сфабрикованими справами. В Кривому Розі тиск на опозицію відбувається шляхом залякування та викривлення інформації", – підкреслив Дмитро Бондаренко.

Після офіційних заяв свободівців про відстоювання своїх прав в суді, ТРК "Рудана" спростувала неправдиву інформацію, яку оприлюднила раніше. Але націоналісти все одно збираються подавати до суду та проводити акції протесту біля будівлі телерадіокомпанії.

Як наголошується на партійному сайті, що ВО "Свобода" давно веде боротьбу з цією телерадіокомпанією, яка будучи комунальним підприємством обслуговує "регіоналів" та особисто міського голову Юрія Вілкула.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...