App Store Google Play

Під виглядом футбольного клубу шахрай зводить в центрі незаконну будівлю

14.02.2014 16:26
Під виглядом футбольного клубу шахрай зводить в центрі незаконну будівлю

Вже кілька років поспіль мешканці вулиць Шмідта та Комсомольської не можуть змусити міську владу та контролюючі органи припинити незаконну забудову.

Як розповіли мешканці прилеглих будинків, під вивіскою «ФК»Дніпро» невідома фірма здійснює незаконну забудову.

В самому ж футбольному клубі про будівництво і гадки не мають та запевняють, що жодного стосунку до цього об'єкту не мають.
«Виникає природнє питання, чи не замулюють очі громаді міста? Певно, що у Дніпропетровську сваритись з улюбленим футбольним клубом, а надто - з його власником, ніхто не хоче. Раптом в новому будинку квартири отримають футболісти і зірки житимуть по сусідству?», - розповідають мешканці вулиці Шмідта.

Їм вдалося розшукати документи, які підтверджують, що будівлю практично в центрі міста зводить не любимий футбольний клуб, а саме будівництво ведеться з неабиякими порушеннями.

Журналісти спробували увійти на буд майданчик, аби з'ясувати чи має забудовник дозвільні документи, втім далі воріт їх не пустили.

З власних джерел вдалося довідатись, що землю під будівництво відвели багато років тому, документи робили начебто для розміщення в центрі міста консульства Азербайджану, хоча представники общини заперечують свою причетність до цього об'єкту.

Упродовж кількох років міська рада давала дозвіл на будівництво, суд його скасував. Наразі будівництво знову під забороною, однак попри все, приватна фірма, генеральним директором якої є Алієв Зубир Бахлул огли, веде будівництво ударними темпами.

Сусідні будинки вже буквально тріщать по швах, люди пишуть листи та б'ють на сполох, проте реакції - жодної. Мешканці вимагають розібратись у свавіллі і просять усіх небайдужих втрутитись у ситуацію. Людей довели до того, що вони змушені були звернутись до однієї з громадських організацій. Там, у свою чергу, зібрали сотні підписів під зверненнями у всі інстанції. Люди не готові скласти руки і слухати,я к за парканом вбивають сваї, нищачи їх будинки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...