App Store Google Play

Харчування школярів Дніпра розіграли між двома скандальними фірмами

14.02.2014 13:38
Харчування школярів Дніпра розіграли між двома скандальними фірмами

Відділ освіти Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради 5 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Авіка» на харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах за 7 млн грн. про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено сніданки для дітей 1-4 класів (5,47 грн./сніданок), обіди для групи продовженого дня (5,47 грн./обід), а також сніданки для учнів пільгових категорій (8,76 грн./сніданок).

Власницею дніпропетровської фірми «Авіка» є Олена Олешко.

У 2011 р. ця фірма отримала від Мінсоцполітики, на той момент очолюваного дніпропетровцем Сергієм Тігіпком, контракт на харчування школярів на 70 мільйонів. Пізніше виявилося, що у фірми немає ні обладнання, ні транспорту й людей, щоб виконати умови договору. При цьому після тендеру представники «Авіки» запропонували своїм же конкурентам на торгах укласти договір співпраці чи субпідряду, щоб ті годували школярів по 8,6-8,7 грн./дит., тоді як самим дніпропетровцям міністерство заплатило за денне харчування однієї дитини 13 грн.

Окрім того в 2008 р. «Авіка» позбулась місця в харчовому пулі армії через неналежне виконання умов договору, а в жовтні 2010 р. директора фірми притягли до адміністративної відповідальності за ухилення від сплати податків.

Цього року «Авіка» також виграла тендери на харчування Вищетарасівського психоневрологічного інтернату за 1,94 млн грн., а також постачання продуктів в обласну дитлікарню та в Дніпропетровський Державний університет внутрішніх справ.

Єдиним конкурентом «Авіки» на теперішньому тендері було ТОВ «Контракт продрезерв 5», при чому пропозиції конкурентів співпадали до копійки.

Власником фірми «Контракт Продрезерв 5» є Валерій Шмигель. Фірма відома скандалом довкола харчування школярів в у Новомосковську (Дніпропетровська обл.). Тендери міського управління освіти компанія почала вигравати у 2012 р. І у перший же рік, як повідомляли місцеві ЗМІ, освітяни заявили, що фірма годує дітей неякісно і невідповідно до меню, яке було визначене тендерною угодою: овочі практично відсутні, молочні продукти, соки й фрукти відсутні зовсім, окрім того дітям готують страви, заборонені обласною СЕС після масового отруєння ще в 2010 р., – сосиски в тісті й піцци. Окрім того йшлося також про завищення цін на продукти: так, куряче філе закладалося по ціні 100,35 грн./кг. (роздрібні ціни в супермаркетах до 40 грн./кг – «НГ»). При цьому зв’язатися з керівником фірми не вдалося, так само виявився відсутній офіс фірми за вказаною в договорі адресою. На офіційну претензію фірма відповіла тим, що керується рецептурою 1985 р. Попри скандал фірма отримує від управління замовлення вже третій рік поспіль, що складає 4,58 млн грн. Загалом за останні шість років фірма виграла тендерів на 6,26 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...