App Store Google Play

ВРЮ звільнила і призначила суддів для Дніпропетровщини

13.02.2014 12:05
ВРЮ звільнила і призначила суддів для Дніпропетровщини

Вища рада юстиції внесе низку подань Президентові України про призначення суддями вперше 24 кандидатів, а також подання Президентові України та Верховній раді України про звільнення за загальними обставинами, у зв'язку з поданням заяви про відставку, досягненням 65 років, за станом здоров'я, 38 суддів. Про це повідомив Голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович за підсумками засідання ВРЮ, яке відбулося 11 лютого.

Зокрема, серед претендентів на призначення суддями вперше, які пройшли відбір у ВРЮ, по 3 заяви подали кандидати на призначення в суди Волинської та Дніпропетровської областей, по 2 - Полтавської, Львівської, Кіровоградської та Донецької областей, по 1 - в суди Херсонської, Запорізької, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Житомирської, Черкаської, Вінницької, Тернопільської областей та Автономно Республіки Крим.

Не змогли пройти співбесіду під час засідання у Вищій раді юстиції 7 кандидатів, які претендували на призначення суддями вперше в суди Чернігівської, Дніпропетровської, Херсонської, Луганської, Закарпатської та Донецької областей.

За підсумками обговорення кандидатур ВРЮ рекомендувала призначити суддями місцевих загальних судів Дніпропетровщини:

  • Московича Андрія Ярославовича - у Софіївський районний суд Дніпропетровської області;
  • Самойлика Василя Григоровича - у Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області;
  • Шегинського Романа Андрійовича - у Царичанський районний суд Дніпропетровської області;


Крім того, Вища рада юстиції рекомендує звільнити низку суддів з посад за загальними обставинами, у зв‘язку із поданими ними заявами.

Заяви на звільнення подали 6 суддів з судів Дніпропетровської області, 4 - Кіровоградської області, 3 - з Одеської області, по 2 - з Харківської, Львівської, Івано-Франківської, Черкаської, Донецької, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької областей та м.Києва. З них: 1 суддя подав заяву у зв‘язку із досягнення ним 65-річного віку, 1 - у зв‘язку з неможливістю здійснювати свої повноваження за станом здоров‘я, 36 - у зв‘язку з поданням заяви про відставку.

Так, подала у відставку суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Орлова Світлана Олександрівна.

Крім того, подали заяви про звільнення за загальними обставинами і судді Дніпропетровської області:

  • Дерев'янко Олександр Григорович - з посади судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
  • Кузьменко Валентина Михайлівна - з посади судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
  • Леон Олександр Якович - з посади судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська;
  • Михайловська Світлана Юріївна - з посади судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
  • Пензев Михайло Михайлович - з посади судді Апостолівського районного суду Дніпропетровської області;
  • Троян Наталія Анатоліївна - з посади судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...