App Store Google Play

Дніпропетровські євромайданівці "будили студентсво"

13.02.2014 17:03
Дніпропетровські євромайданівці "будили студентсво"
Кілька десятків молодих активістів дніпропетровського Євромайдану пройшли сьогодні ввечері ходою студентськими районами міста, щоб закликати студентів Дніпропетровська приєднуватись до акцій протесту, які відбуваються в країні. Акція відбулась під гаслом «Сесія скінчилась – виходь на Майдан!».
 
Учасники заходу тримали в руках синьо-жовті прапорці, а також плакати з написами «Не дай роздерти Україну», «Приєднуйся до нас».
 
Як сказали активісти, до акції молодих євромайданівців цього разу не змогли приєднатись члени молодіжного крила місцевого осередку ВО «Свобода», адже робота організації зупинена через арешт її керівників.
 
Ідучи повз студентські гуртожитки, учасники ходи скандували: «Студенти, на Майдан!», «Слава Україні! Героям слава!». Вони закликали однолітків, які живуть у гуртожитках, «прокинутись від сну» й не ігнорувати заходів Євромайдану. Окремі студенти приєднувались до ходи.
 
За словами координатора дніпропетровського Євромайдану Івана Маркевича, підтримка з боку студентства протестних акцій, які відбуваються в Україні, чимала, однак він не заперечив, що з десятків тисяч студентів Дніпропетровська в цих заходах беруть участь тільки сотні дівчат та юнаків.
 
«Студенти – це майбутнє, і вони розуміють, що сьогодні, отримуючи диплом, вони фактично залишаються без роботи, без перспективи, без можливості самореалізуватись. Ми хочемо закликати їх виходити на Майдан, бо їхнє майбутнє в їхніх руках. Європейський вибір – це майбутнє нашої молоді, це її цивілізаційний вибір», – сказав Радіо Свобода Іван Маркевич.
 
Водночас учасники акції зазначали, що Євромайдан має домогтись повного перезавантаження влади в Україні й зміни курсу в бік Євросоюзу.
 
У найближчих планах молоді дніпропетровського Євромайдану – пікетування об’єктів бізнесу регіоналів у рамках кампанії «Бойкот Партії регіонів».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...