App Store Google Play

Дніпропетровцям не подобаєтсья жити у своєму місті

11.02.2014 11:34
Дніпропетровцям не подобаєтсья жити у своєму місті
Згідно з результатами досліджень, проведених у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку та Одесі абсолютній більшості місцевих мешканців подобається жити у своїх містах. Варто зауважити, що дослідження проводилоась соціологічною групою "Рейтинг" восени минулого року, ще до революційних подій в країні.

Найбільше задоволених проживанням у рідному місті серед мешканців Харкова (90%), Одеси, Львова та Києва. Найменше - Дніпропетровська (80%) та Донецька (78%), у т.ч. дуже подобається - лише третині.

Найбільш важливою ознакою Дніпропетровська, на думку його жителів, є велика кількість молоді (67%). Місцеві мешканці оцінюють рідне місто як індустріальне, проте з наявністю багатьох торгово-розважальних центрів, кафе і кав'ярень.

Дніпропетровськ є найбільш політично-активним містом (33%), яке відіграє важливу роль у розвитку країни (50%).

Для місцевого населення їхнє місто не є екологічно чистим, тихим і охайним. Також воно мало привабливе для туристів. Місцеві мешканці не вважають, що в місті гарно годують. Також вони звертають увагу на погані дороги.

Позитивних змін протягом найближчого року більше очікують жителі Харкова і Дніпропетровська. Лідером щодо негативних очікувань є Київ. В Одесі і Донецьку мешканці, як правило, не очікують жодних змін.

На думку більшості опитаних, найяскравішими містами-лідерами є Харків (78%) та Київ (74%). Лише 12% віднесли свої міста до середнячків (якщо порівнювати з іншими обласними центрами України).

Дещо скромніше оцінили лідерство своїх міст мешканці Донецька (61%), Одеси (55%) та Дніпропетровська (55%) - близько третини віднесли свої міста до середнячків.

Найскромніше оцінили позиції свого міста львів'яни: близько половини віднесли місто до лідерів, близько 40% - до середнячків.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...