App Store Google Play

Дніпропетровські євромайданівці проти федералізму й сепаратизму

10.02.2014 08:34
Дніпропетровські євромайданівці проти федералізму й сепаратизму

В ході Народного віче 9 лютого у Дніпропетровську було проголошено та затверджено заяву, текст якої наводимо нижче.

 

Заява Народного Віче Дніпропетровського Євромайдану

 

Сьогодні, коли Україну охопила глибока політична криза в результаті загарбницької діяльності окупаційного режиму В. Януковича, який довів Україну до економічної прірви і дефолту, Партія регіонів знову почала розігрувати небезпечні кремлівські сценарії сепаратизму і федералізму, що мають на меті втрату територіальної цілісності та розкол країни.

Йдеться про безпрецедентні заяви кримських депутатів від Партії Регіонів про необхідність прийняття Верховною Радою Криму звернення до Президента та парламенту Російської Федерації з проханням захистити статус автономії та права населення Криму.

Заява кримських регіоналів та внесення в порядок денний Верховної Ради АР Крим питання про необхідність втручання Росії для захисту інтересів кримчан є тією ластівкою, за якою можуть слідувати вкрай негативні для України і всієї Європи події. Ця заява передбачає підготовку сценарію прямого втручання Росії, в тому числі і військового, в ситуацію в Україні.

Ці заяви стали можливими завдяки бездіяльності відповідних центральних органів влади держави, і, насамперед Президента В. Януковича, на безвідповідальні заклики  так званого харківського з’їзду первинних осередків Партії регіонів до сепаратизму та створення кремлівського «Українського фронту».

Згадаймо, подібним чином розвивалися події в Чехословаччині перед Другою світовою війною, а нещодавно і в Південній Осетії та Абхазії. Чим це закінчилось – всім відомо. Влада, якщо вона не на словах, а на ділі турбується про територіальну цілісність України, має негайно відреагувати та притягнути до кримінальної відповідальності кримських сепаратистів з Партії регіонів. Всі правові механізми для цього існують.

Одночасно деякі політичні екстремісти Партії регіонів розігрують карту федералізації України з метою її поділу на декілька частин. При цьому вони заявляють про необхідність федералізації як панацеї від затяжного суспільно - політичного протистояння між Сходом і Заходом. Цей кремлівський сценарій має на меті розкол України.

Але федералізація не вирішить жодної проблеми України, а ні зараз, а ні в майбутньому.  Федералізація України сьогодні призведе до ще більшого хаосу в країні і її розколу.

Народне Віче Дніпропетровського Євромайдану закликає Президента України, як гаранта конституції і територіальної цілісності держави за посадою та почесного голову Партії регіонів негайно втрутитись і припинити антиукраїнську діяльність членів своєї партії.

Народне Віче Дніпропетровського Євромайдану вимагає від голови Служби безпеки України та Генерального прокурора України вжити негайних і жорстких заходів щодо недопущення розгортання сепаратизму в АР Крим.

 

Заява прийнята на зборах Народного Віче Дніпропетровського Євромайдану         09 лютого 2014 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...