App Store Google Play

Ахметов розіграв 70 млн між Ахметовим і "ахметівськими"

10.02.2014 15:53
Ахметов розіграв 70 млн між Ахметовим і "ахметівськими"

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» 30 січня за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Інтеренергосервіс» на послуги з ремонту й технічного обслуговування в першому кварталі поточного року на загальну суму 69,45 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 3,70 млн грн. піде на ремонт загальностанційного обладнання Криворізької ТЕС і ще 22, 62 млн грн. - на поточний ремонт енергоблока №6 цієї ж станції. Окрім того замовлено ремонт та техобслуговування обладнання Запорізької та Придніпровської ТЕС, на що витратять відповідно 20,44 млн грн. і 22,69 млн грн.

Основним власником фірми «Інтеренергосервіс» є ТОВ «ДТЕК», якому належить 99% компанії. Решта 1% записані на ТОВ «Перший радник», яке засновували Олексій Захарчук, відомий як заступник директора зі стратегій розвитку ДТЕК, та нинішній голова НКЦПФР Дмитро Тевелєв. Наразі «Перший радник» зареєстровано на Захарчука та Аліну Геза.

Єдиним конкурентом фірми на трьох тендерах було ТОВ «Харківське монтажно-виробниче підприємство «Електропівденмонтаж». Фірма прописана у Харкові, її засновниками є кіпрський офшор «С.Л. Селушенз Леб Лімітед» і дніпропетровське ТОВ «Конкорд-Інжинірінг». Власниками останньої є та ж кіпрська компанія і донецьке ТОВ «Емпоріум». Фірму «Емпоріум» засновувало у 2007 ТОВ «СКМ Істейт» з групи Ахметова, наразі компанія заведена на кіпрський «Кроссголд Лімітед».

Хто окрім «Інтеренергосервісу» брав участь у тендері по Запорізьківй ТЕС невідомо, оскільки на «ВДЗ» оприлюднений протокол з пустою сторінкою.

Основним власником «ДТЕК Дніпроенерго» є DTEK Holdings Limited, якому належить 68% енергогенеруючої компанії, ще 25% належить державній НАК «Енергетична компанія України».

«Інтеренергосервіс» почало вигравати тендери «ДТЕКу» у листопаді 2013 року, отримавши підряди на 93,32 млн грн. У жодного іншого замовника фірма підрядів не отримувала.

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...