App Store Google Play

Всеукраїнська Народна Рада звернулася до Майдану, опозиції і олігархів

08.02.2014 12:44
Всеукраїнська Народна Рада звернулася до Майдану, опозиції і олігархів

Президент Асоціації українських банків, народний депутат першого скликання Олександр Сугоняко за дорученням виконкому ГО «Всеукраїнської Народної Ради» опублікував на своїй сторінці в мережі Фейсбук Звернення до Великого Майдану, опозиції і олігархів.

Нижче наводимо оригінальний зміст документу.

 

Звернення до Великого Майдану, опозиції і олігархів

 

Після відволікаючого наперсточного рішення КСУ від 30 вересня 2010 року, Верховна Рада України, в особі пана Литвина, Мінюст, в особі пана Лавриновича вивісили на сайтах цих державних органів текст Конституції України 1996 року, замість діючої 2004 року. Після таких незаконних дій, під прикриттям цього другого наперсточного руху, почалася узурпація влади паном Януковичем, при бездіяльності і потуранні опозиції і її лідерів, разом з п. Тимошенко. З цим змирилося і непоінформоване і отетеріле суспільство.

 

Тепер народ прокидається і розуміє, що для того, щоб діюча Конституція 2004 року почала діяти не потрібні ніякі рішення ніяких державних органів вкупі з ВРУ. Це ПРАВДА. Відновлення дії шулерськи украденої Конституції України це не юридичне питання, не питання процедури, це питання політичної волі.

 

У нас, членів ГО «Всеукраїнська Народна Рада депутатів України» вона є. Ще в червні 2013 року ми зареєстрували цю громадську організацію, метою якої є відновлення конституційного ладу в Україні.

 

Конституція не є дишло. Для нас це ПРИНЦИП! Якщо не діє в країні ПРИНЦИП – тоді діє ХАОС, замішений на брехні і злодійстві. На брехні сильну, незалежну і цілісну Україну не побудуєш. Вона постане на ПРАВДІ, що одна на всіх.

 

Така воля відновлення Конституції у Майдана є! Чи є така воля у крупного бізнесу? Мала би бути, бо в цьому хаосі згорять всі їхні активи.

Ми вимагаємо від парламентської опозиції, за яку голосували – повернути забрані, при вашому потуранні, повноваження Верховній Раді України.

 

Олігархи, – ваша хата не скраю. Включайтеся у відновлення конституційного ладу, від вас багато що залежить у становленні сильної, незалежної і цілісної України!

 

Якщо при цьому потрібна наша допомога, наш досвід – до ваших послуг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...