App Store Google Play

Дніпропетровськ - регіон-лідер за ... кредитним шахрайством

07.02.2014 13:55
Дніпропетровськ - регіон-лідер за ... кредитним шахрайством
Серед усіх регіонів України саме в Дніпропетровську було найбільше випадків кредитного шахрайства в 2013-му році.
 
Про це під час прес-конференції розповів керівник з безпеки технологій роздрібного бізнесу Альфа-банку Сергій Досенко, передає кореспондент ГолосUA.
 
За його словами, кількість випадків використання підроблених документів для отримання кредиту в банку в 2013-му році зросло в 2,5 рази, в порівнянні з попереднім роком.
 
Банкір пояснив, що специфіка цього виду шахрайства така, що зловмисники намагаються використати крадені або загублені паспорти в максимально короткий проміжок часу.
 
«Потрібно розуміти, що з об'єктивних і суб'єктивних причин з моменту коли людина дізнається про крадіжку паспорта до моменту реєстрації її заяви про втрату документів проходить в середньому 10-14 днів. Цього часу достатньо, щоб шахраї встигли виготовити паспорт з елементами часткової підробки і підготувати необхідний пакет документів для отримання кредиту в банку», - повідомив він.
 
«В основному, шахраї беруть кредити на дуже великі суми», - уточнив він.
 
С. Досенко зазначив, що географія шахрайства в 2013-му році не збігається з обсягами продажів кредитування.
 
Так, за його словами найчастіше в 2013-му році шахраї використовували схему обману банку за підробленими документами у Дніпропетровській області. На другому місці опинилася Одеса, на третьому - Херсон.
 
Також С. Досенко додав, що традиційно високий рівень шахрайства у Запоріжжі, Кіровограді та Вінниці.
 
При цьому, експерт зазначив, що найрідше шахрайство з використанням підроблених документів було зафіксоване в західних областях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...