App Store Google Play

Міліція: велика кількість злочинів - ознака високого рівня довіри до МВС

06.02.2014 13:12
Міліція: велика кількість злочинів - ознака високого рівня довіри до МВС
У 2013 році було забезпечено реагування на майже 374,5 тисяч заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, що є найбільшою кількістю у державі після м. Київ та Донецької області, з них понад 155 тисяч внесено до ЄРДР.

Про це на розширеному засіданні колегії ГУМВС, на якому була проаналізована робота Головного управління, структурних підрозділів та органів внутрішніх справ області та підведені підсумки роботи за минулий рік, повідомив начальник ГУМВС в області генерал-лейтенант міліції Віктор Бабенко.

Втім, таку кількість злочинів міліцейський очільник пов'язує не з погіршенням криміногенної обстановки в регіоні. За його словами, цю цифру можна розцінювати як зростання рівня довіри громадян до органів внутрішніх справ, у першу чергу до їх компетентності у розкритті кримінальних правопорушень.

За даними Бабенка, Дніпропетровщина має найбільші показники (після Донецької області) за кількістю повідомлень про підозру за скоєння злочинів (20 тис. 595).

Розслідувано майже 20,8 тис. кримінальних правопорушень. До суду з обвинувальним актом надіслано понад 17,9 тис. кримінальних проваджень, до кримінальної відповідальності притягнуто 13 тис. осіб. Це найбільші показники після Донецької області.

Також розслідувано найбільшу кількість злочинів минулих років (2 960).

Набагато краще, на думку самих міліціянтів, вони спрацювали і у розкритті резонансних злочинів, які перебували на контролі керівництва МВС України. Із 1,325 тис. таких злочинів станом на 1 січня залишилися нерозкритими всього 78, питома вага їх розкриття склала 94,1%, що на 24,5% більше, ніж в цілому по державі та є одним із найвищих показників.

Крім цього, протягом року було знято з контролю 23 контрольні злочини минулих років, у тому числі 6 убивств, 7 розбійних нападів та інші.

Відсоток розкриття умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі що спричинили смерть потерпілим, зґвалтувань, розбійних нападів, квартирних крадіжок, ДТП зі смертельними наслідками, хабарництва, збуту наркотиків та інших видів правопорушень, за переконанням міліції, перевищив загальнодержавні показники.

Із 196 убивств нерозкритими залишились тільки 11. Аналогічно зі 103 тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками не розкрито 4, з 207 розбійних нападів - 30.

Наприкніці, "виходячи зі складної політичної ситуації в державі", начальник ГУМВС поставив перед керівниками завдання охороняти громадський порядок, а також захищати законні права та інтереси громадян в регіоні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...