App Store Google Play

Дніпропетровського суддю-втікача знайшли аж у Еміратах

06.02.2014 15:24
Дніпропетровського суддю-втікача знайшли аж у Еміратах

Голова районного суду з Дніпропетровщини, що розшукувався оперативниками УБОЗ ще з 2009 року за хабарництво, переховувався в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Нагадаємо, що керівник суду отримав 50 тисяч доларів США за зміну запобіжного заходу (з утримання під вартою на підписку про невиїзд) для обвинуваченого у кримінальній справі щодо шахрайства в особливо великих розмірах.

За фактом хабарництва Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

У зв'язку з тим, що працівник Феміди злісно ухилявся від правоохоронних органів, його було оголошено в міждержавний розшук.

У 2010 році за порушення присяги судді Верховною Радою України зловмисника звільнено з посади, а в 2011 йому змінено міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на тримання під вартою.

Оперативники УБОЗ із залученням можливостей українського представництва Інтерполу з'ясували, що чоловік переховується на території Об'єднаних Арабських Еміратів.

Наразі він затриманий місцевими правоохоронцями та вже розпочато процедуру його екстрадиції.

- Затримання голови суду стало можливим у результаті нещодавньої ратифікації Угод між Україною та ОАЕ про видачу правопорушників і про надання правової допомоги у кримінальних справах, - підкреслює начальник УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області Олександр Фіщенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...