App Store Google Play

Дніпропетровські панянки пікетують ОДА з кастрюлями і ложками

06.02.2014 17:30
Дніпропетровські панянки пікетують ОДА з кастрюлями і ложками
8 лютого о 15.00 біля пам'ятника Полю на пр.Карла Маркса, 79 у Дніпропетровську відбудеться мирний жіночий мітинг "Інша сила! Одна мета!"

З такою ініціативою виступили небайдужі дівчата та жінки Дніпропетровська, які мають на меті пікетувати ОДА з мирним закликом, під час якого проситимуть владу відмовитися від силових рішень і розпочати конструктивний діалог.

"Ми - не бандерівці і не екстремістки", - переконують панянки і сподіваються, що влада не підніме руку на представниць слабкої статі, "озброєних" лише  кастрюлями, ложками і свистками.

"Ми переконані, що новий суспільний договір є єдиною альтернативою кримінальної влади і основою для побудови сучасної, демократичної, європейської України на принципах звичаєвого права", - говорять активістки і додають, що всі гілки влади в Україні вичерпали ресурс довіри.

Небувале зростання злочинності, політична корупція, рейдерство під прикриттям силових структур, політично мотивоване судочинство, привласнення державного майна і ресурсів свідчать про тотальну криміналізацію владних інститутів, що фактично поставило українських можновладців в один ряд з міжнародними злочинними угрупованнями.

"Це означає, що саме влада знаходиться поза межами Конституції і законів України, є антинародною, окупаційною і ворожою кожному громадянину України", - підкреслюють вони у своєму зверненні.

Втім, панянки мають сумніви щодо того, що влада зможе виконати їх вимоги, тому що для цієї влади їх вимоги - це смерть.

"А це свідчить про те, що ми повинні працювати над тим, щоб щось змінювати в країні. Далі так жити неможливо. Ми, як жінки, не хочемо, щоб наші діти виїжджали зі своєї рідної землі", - пояснюють активістки.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...