App Store Google Play

Денисенко: Дніпро – ключове місто, де забезпечується перемога Майдану

06.02.2014 19:46
Денисенко: Дніпро – ключове місто, де забезпечується перемога Майдану

Координатор Громадського об'єднання ГРАД Андрій Денисенко розповсюдив через свою прес-службу заяву щодо ролі Дніпропетровська і його небайдужих мешканців у процесах Української революції 2014 року.

«Вважаю відміну драконівських законів про диктатуру, початок звільнення заручників і готовність влади Януковича бодай на словах до переговорів і компромісів - прямою заслугою учасників виступів проти влади 26 січня у Дніпрі і Запоріжжі. Це був удар у м'яке підчерев'я Партії регіонів, нанесений у найбільш вдалий для цього час», - йдеться в заяві.

На думку громадського активіста, в тому, що Україна має мирну передишку, а режим змушений скинути оберти терору проти суспільства - величезна заслуга дніпровських «ультрасів», «свободівців», «тризубівців», бізнесменів, які розпочали трансляцію 5 каналу у самому центрі міста, а також тисяч простих дніпрян, які показали, що наше місто - аж ніяк не мовчазна провінція Донбасу, що нинішній режим не може вважати її своєю феодальною вотчиною чи сподіватися затягнути нас у Донецько-Криворізьку республіку чи якийсь інший ПІСУАР.

«Ми підтвердили, що Дніпро особливе - російськомовне, але цілком українське - місто з унікальною бізнесовою та управлінською субкультурою, для якого абсолютно чужі кримінальні методи регіоналів та путінські ігри у розколи і федералізацію. Тут, у Дніпрі, уже відбулося прийняття смислів, гасел і вимог Майдану соціально активною частиною населення, яка розуміє, що антирежимне повстання - лише частина зміни системи влади і початок національної революції в Україні», - палко вітає своїх співгромадян Денисенко.

Крім цього, координатор ГО «ГРАД» наголошує на тому, що не слід боятися «гри мязами» з боку влади, яка насправді сама страшенно боїться народного гніву. На думку Денисенка, створення «народних дружин» та інших бандитських формувань - ознака агонії влади.
«Істерика вілкулів, колесникових та інших місцевих удодів у вигляді «тітушків», їхньої легалізації під виглядом «народної дружини» - це навіть не піррова перемога, це конвульсії тупих і примітивних політичних невдах. Як з'ясувалося, кримінальні елементи - це остання соціальна база і надія місцевих гауляйтерів. І, як показали події біля дніпропетровської ОДА, їй можна протистояти, а якщо докласти певної організації - бити і гнати геть з нашого міста разом із їхніми збожеволілими від страху і сваволі господарями», - йдеться в заяві.

Координатор ГРАДу наголосив, що Дніпропетровщина є ключовим регіоном України у політичному та громадському сенсі, тому переоцінити досягнення громади у боротьбі за свої права вкрай важко.

«Роль нашого краю в Україні, а відповідно і в долі національної революції та в перемозі Майдану - особлива. Перемога у Дніпрі - це перемога в цілій країні, це знищення на корню гідри сепаратизму і остаточне ствердження проукраїнського, проєвропейського вектору розвитку країни. Це накладає особливу відповідальність на всіх тих, хто хоче жити в українській самостійній соборній державі, жити і працювати у європейському місті на Дніпрі», - резюмує громадський активіст.

За його словами, останнє, чого вже так зачекалося українське суспільство - це остаточна організаційна перемога, яка не за горами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...