App Store Google Play

Цінні зізнання «бійця українського фронту»

05.02.2014 10:52
Цінні зізнання «бійця українського фронту»

Як стало відомо, депутат від обласної ради Павло Безуглий брав участь у так званому Всеукраїнському з’їзді первинних організацій Партії регіонів у Харкові, де було проголошено про створення Всеукраїнського громадського союзу «Український фронт». Метою нового об’єднання є завершення перемовин із опозицією та «давати відсіч тим, хто намагається принести екстремізм на нашу землю».

 

Водночас пан Безуглий із захопленням розповідав про рішення дніпропетровського міського виконкому щодо створення «Народної дружини Дніпропетровської області».

 

«Рішенням «Українського фронту» є право людей створювати народні дружини. Це цивільні формування, які протистоятимуть «героям Майдану» в масках, які заливають правоохоронців коктейлями Молотова і здійснюють інші екстремістські дії. Жоден регіон більше не дозволить бандитським формуванням влаштовувати захоплення держустанов і адміністративних будівель… Їх діяльність не може координуватися владою, тому що це громадська думка, громадський протест. Влада не є організатором цього процесу», - анонсував дії новітніх чорносорочечників Безуглий.

 

Зі слів регіонала виходить, що влада освячує створення якихось формувань, за які потім не збирається нести жодної відповідальності, хоча згідно з чинним здійснення функції охорони громадського порядку має підпорядковуватися чинному законодавству і здійснюватися виключно державними правоохоронними органами.

 

Натомість пан Безуглий в захваті від того, що записатися до цих загонів може будь-яка людина, в тому числі психічно хвора, - без жодних обмежень та заборон.

 

«У народні дружини може записатися кожен бажаючий незалежно від віку та професії. Ніякої спеціальної форми або екіпіровки у дружинників не буде. Це звичайні люди, які в разі необхідності будуть допомагати забезпечувати громадський порядок. Кількісний і якісний їх склад ніяк не обмежується. Ніякого закону, що регулює дії дружинників, бути не може, тому що це цивільне громадське об'єднання. Люди об'єднуються в соціальних мережах. Народні дружини самі собі знайдуть офіс, якщо їм це буде необхідно, і погодять свій графік роботи», - анонсує правовий статус «добровільних захисників режиму» депутат обласної ради.

 

Кидається в очі те, що це рішення було ухвалено 28 січня – на піку кризи, коли влада планувала введення в Україні надзвичайного стану. Отже і «український фронт», і його тіньова структура у вигляді «народних дружин» виглядає як спроба де-факто створити в Україні створити ситуацію надзвичайного стану.

 

З іншого боку ми вдячні пану Безуглому за те, що він, нарешті, оприлюднив і прізвища людей і деякі інші факти, які безумовно будуть прийняті до уваги у недалекому майбутньому. Також велика подяка за прояснення ситуації, щодо сенсу новоспечених «дружинників».

«У нас є 1-2 тис. протестуючих, які збираються в парку ім. Глоби. Це – не мільйон громадян міста Дніпропетровська. Нам ця ідеологія чужа», - пояснює депутат необхідність каральних загонів.

 

Регіонал дав зрозуміти, що жодного відношення до боротьби з реальною вуличною злочинністю «народні дружини» не мають, вони потрібні аби лише боротися з політичними опонентами, з тими, хто проявляє «інакомисліє».

 

Загалом із останніх дій представників влади стає незрозуміло, навіщо в країні міліція? Або чому для захисту від «екстремістів» не використовується воєнізована «Муніципальна гвардія», створена у Дніпропетровську за поданням одіозного народного депутата Івана Ступака? Можливо, лише заради того, аби регіонали змогли вилучити з бюджету чергові додаткові кошти?

 

Нагадаємо, що на сесії обласної ради представники ВО «Демократи» пропонували створити антикризову комісію, на яку, зокрема, планували покласти і обговорення питань і кроків щодо деескалації політичної кризи в області. В тому числі «Демократи» наголошували на неприпустимості створення чи легалізації жодних об'єднань чи утворень, які можуть брати участь у конфлікті. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...