App Store Google Play

Шиман в захваті від «сміливця» Колєснікова, який «відповість за все»

05.02.2014 14:08
Шиман в захваті від «сміливця» Колєснікова, який «відповість за все»

Генеральний директор Павлоградського хімзаводу, Герой України Леонід Шиман вважає, що губернатор Дніпропетровської області Дмитро Колєсніков абсолютно правий, що не побоявся взяти на себе відповідальність за криваве побиття і масові затримання учасників мітингу та за розстріл і побиття журналістів 26 січня. На думку Шимана, яку він висловив кореспонденту ІА «Мост-Дніпро», таким чином Колєсніков «зміг гідно протистояти екстремістським силам».

 

«Я хочу подякувати нашому губернатору Дмитру Колесникову за те, що він знайшов у собі мужність, взяв на себе відповідальність в цій складній ситуації щодо захисту кожного з нас - громадян, які проживають у Дніпропетровській області», - сказав Леонід Шиман.

 

На думку Шимана, якщо б найняті обласною владою «тітушки» не влаштували бійню під прикриттям міліціянтів, у області стався б справжній колапс упереміж з громадянською війною.

 

«У нашій області міг би початися хаос, як це відбувається в інших областях. Це в кінцевому підсумку б призвело до того, що зупинилися б підприємства, і по суті постраждав би бюджет нашої країни, нашої області та й бюджет кожної родини. Ми могли б мати перебої з продуктами харчування, з енергозабезпеченням, з роботою дитячих садків. Зрештою цей би призвело до того, що починалася б громадянська війна, яка могла б привести до розділення країни на кілька держав», - сказав Леонід Шиман.

 

З ким зібрався вести війну депутат обласної ради, він не уточнив, але є підозра, що з тими, з ким боротиметься «Український фронт» Добкіна і Кернеса – з українським народом. Адже керуючи державним підприємством, він додумався створювати власну армію ще раніше, ніж влада в Дніпропетровську.

 

«Ми створили добровільні дружини, які пройшли планове навчання з підрозділами МНС, з органами внутрішніх справ для того, щоб розуміти, хто і що повинен робити в ситуації, коли необхідно захищати роботу нашого підприємства», - додав Леонід Шиман.

 

Нагадаємо, регіонал Шиман, якому нещодавно було присвоєне звання Героя України, відомий тим, що є фігурантом незакритої кримінальної справи про наїзд на пішохода. Керуючи позашляховиком «Лексус», він 18 січня виїхав на зустрічну смугу, після чого збив, завдавши тяжких тілесних ушкоджень, 28-річного пішохода, який переходив дорогу на зелене світло. Своєї провини Шиман не заперечив і пообіцяв постраждалому матеріальну допомогу на лікування. Втім, судового рішення у справі досі немає. Кілька десятків експертиз не змогли встановити достеменно, як саме депутат розмазував по асфальту людину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...