App Store Google Play

Колєсніков вирішив помірятися із западенцями … бюджетами

05.02.2014 09:56
Колєсніков вирішив помірятися із западенцями … бюджетами

Зганьбившись кривавим розгоном мирного мітингу і використанням озброєних «тітушків» для своєї охорони, голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колесніков вирішив покращити своє реноме на всеукраїнському рівні за рахунок речей, до яких абсолютно непричетний. Ну і звичайно не забув при цьому вкотре пояснити «злидарям-западенцям», хто кого в країні «годує».

 

4 лютого губернатор Дніпропетровщини повідомив, що обсяг фінансових надходжень до загального державний фонд від підприємств Дніпропетровської області дорівнює сумарним надходженнями 9 західних областей України. Про це він заявив на засіданні Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини з Дніпропетровським обласним об'єднанням профспілок.

 

На засіданні розглядали питання забезпечення стабільної роботи підприємств області.

 

«Дніпропетровщина посідає друге місце серед регіонів за валовими обсягами і перше місце за обсягами реалізації промислової продукції на душу населення в Україні. Зросли обсяги прямих іноземних інвестицій на 6%, цей показник вище середнього по Україні, це забезпечує нам перше місце по інвестиціях в країні», - сказав Дмитро Колесников.

 

При цьому очільник області «забув», що Дніпропетровщина ж є і другою – після Донецької області – за кількістю бюджетних субвенцій від держави і всі інфраструктурні проекти у ній реалізуються виключно силами всієї України. Тим пак жодного слова Колесников не дорікнув Донеччині й Луганщині, які вдвох з’їдають все, зароблене дніпрянами (і це окрім власних зборів!).

 

Учасники спільного засідання, роботодавці і профспілки Дніпропетровщини підтримали дії Уряду України, спрямовані на подолання політичної кризи, збереження соціально-економічної стабільності – одним словом, підтвердили курс на деградацію промисловості й збереження корупційних схем в економіці. Не забули місцеві профспілки й про «дармоїдів-западенців».

 

За словами голови федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктора Сергєєва, в 2013 році обсяг реалізації продукції регіону склав 202,3 мільярди гривень, а це «в 2 рази більше, ніж показник всієї західної частини України».

 

Також до своїх успіхів в 2013 році посадовці записали зменшення на 17% кількості зареєстрованих в Дніпропетровській області безробітних, на скорочення на третину офіційної заборгованості із заробітної плати. Таким чином, западенням достатньо не реєструвати безробітних, перевести економіку в тінь – і пишатися досягненнями, як це робить керівництво Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...